Economy

Partia wicepremiera Polski opuszcza koalicję rządzącą po wykluczeniu z rządu

Więcej wiadomości

11 sierpnia 2021 | 19:16

MOSKWA, 11 sierpnia (UNI/Sputnik) Rosyjski Fundusz Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) zaproponował amerykańskiemu producentowi leków Pfizer rozpoczęcie wspólnych badań ze Sputnikiem Lite jako dawką przypominającą przeciwko COVID-19, podał w środę RDIF.

Zobacz więcej..

11 sierpnia 2021 | 19:14

MOSKWA, 11 sierpnia (UNI/Sputnik) Komisja Europejska podjęła decyzję o wsparciu Litwy 36,7 mln euro (42,9 mln dolarów) na rozszerzenie i poprawę zdolności państwa bałtyckiego do radzenia sobie z migracją w związku ze wzrostem liczby nielegalnych przepraw z Białorusi, ramię wykonawcze powiedział w środę.

Zobacz więcej..

YouTube zawiesza amerykańskiego senatora Randa Paula na 7 dni z powodu wątpliwości co do skuteczności masek11 sierpnia 2021 | 19:14

MOSKWA, 11 sierpnia (UNI/Sputnik) YouTube zawiesił amerykańskiego republikańskiego senatora Randa Paula na siedem dni po tym, jak opublikował film, w którym twierdzi, że maski z tkaniny nie są skuteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID-19.

Zobacz więcej..

11 sierpnia 2021 | 19:12

MOSKWA, 11 sierpnia (UNI/Sputnik) – Eksplozja wybuchła w dużej fabryce fajerwerków w południowo-zachodnim irańskim mieście Boladji, zabijając kobietę, podało w środę radio IRIB.

Zobacz więcej..

Facebook ogłasza nowe funkcje do zwalczania nadużyć na Instagramie11 sierpnia 2021 | 19:02

WASZYNGTON, 11 sierpnia (UNI/Sputnik) Facebook poinformował w środę, że wzmacnia swoje narzędzia w aplikacji Instagram do udostępniania zdjęć, aby zwalczać obraźliwe komentarze, obraźliwe prośby o prywatne wiadomości i mowę nienawiści na platformie mediów społecznościowych.

Zobacz więcej..

READ  Popyt na rynku lakierów premium i analiza SWOT 2021-2026 | Wielkość, udział we wzroście, trendy

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment