Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Parkland Pictures Boards Boks drama – termin

Parkland Pictures Boards Boks drama – termin

Ekskluzywny: Parkland Pictures naruszył prawa w Wielkiej Brytanii i Irlandii Mistrz OświęcimiaDramat Macieja Barczewskiego o boksie, który walczył o przetrwanie w nazistowskim obozie zagłady podczas II wojny światowej.

Urodzony w Warszawie w 1917 roku Tadeusz „Teddy” Pietrzykowski wcześnie zainteresował się boksem, trenując ze znanym trenerem Felixem Stamem, uważanym za ojca polskiego boksu. Po tym, jak został mistrzem bokserskim, Pietrzykowski trafił do osławionego obozu koncentracyjnego, gdzie zmuszony był walczyć o życie.

Film wyprodukowali Leszek Starczyński i Krzysztof Zbitmansky. Świecą Piotr Głowacki, Jan Szydłowski i Grzegorz Małecki. Wielka Brytania ma dużą polską populację, a filmy z tego kraju regularnie trafiają do kas regionu.

Parkland zawarł umowę z francuską firmą Loco Films. Zdjęcie ukaże się 3 września, co zbiegnie się z lokalną premierą w Polsce.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy we wrześniu zaprezentować tę potężną, prawdziwą historię o niesamowitym ludzkim duchu brytyjskiej/irlandzkiej publiczności i pracować z niesamowitym zespołem w Loco Films we Francji” – powiedział Parkland Pictures w oświadczeniu.

„Cieszymy się, że możemy podzielić się z Parkland Entertainment tym samym natychmiastowym entuzjazmem dla tej potężnej funkcji i współpracować z tak potężnym dystrybutorem, który przyniesie Mistrz Oświęcimia Do odbiorców w Wielkiej Brytanii / Irlandii” – dodał Loco Films w oświadczeniu.

READ  Znalazłem zaskakujące pocieszenie w polskiej wsi, z której kiedyś uciekli moi przodkowie