Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Park safari w Georgii: Dwa tygrysy zostają schwytane i spacyfikowane po tym, jak safari ze zwierzętami zostało rozerwane przez tornado, które przebiło się przez ogrodzenie

Dwa tygrysy zostały złapane w zachodniej Gruzji po tym, jak przez ten obszar przeszła silna burza.

Safari w Sosnowej Górze Reklama na Facebooku Tygrysy zostały schwytane po tym, jak początkowo doniesiono, że zostały skazane na zagładę w parku. Początkowo nie było jasne, czy brakuje jednego, czy dwóch tygrysów.

„Tygrysy są bezpieczne! Podobnie jak większość południowo-zachodniej Georgii, Pine Mountain Safari doświadczyło dziś rano rozległych szkód spowodowanych przez tornado” – poinformował park. „Na szczęście żadnemu z naszych zwierząt ani personelu nie ucierpiało. Jednak kilka wybiegów dla zwierząt zostało naruszonych, a dwa tygrysy na krótko uciekły.”

„Oba zostały już znalezione, spacyfikowane i bezpiecznie zwrócone do bezpiecznej zagrody” – ogłosiło Wild Animal Safari. „Doceniamy twoją troskę i wsparcie w tym trudnym czasie. Pine Mountain Safari dba o bezpieczeństwo naszych pracowników, zwierząt, klientów i społeczności. Będziemy nadal aktualizować tę stronę o inne informacje związane z burzą, zgodnie z prośbą.”

Zaginione duże koty zostały zgłoszone w parku Wild Animal Safari w Pine Mountain w niedzielę rano, zgodnie z lokalnym biurem szeryfa.

Powiedział, że wieści o wędrówce tygrysów nadeszły po potężnym tajfunie, który spustoszył prowincję. WSBTVDrzewa i linie energetyczne zostały usunięte, a budynki poważnie uszkodzone, pozostawiając ludzi uwięzionych w swoich domach w niedzielę.

W hrabstwie Troup do godziny 13:00 (czasu lokalnego) w niedzielę obowiązuje Straż Tornado, a do poniedziałku Straż Powodziowa. Policja zaleciła mieszkańcom pozostanie w domach.

ogród ogłaszać W niedzielę rano było zamknięte na cały dzień.

„Otrzymaliśmy raport z Pine Mountain Animal Safari, że zgłaszają niezidentyfikowanego tygrysa w parku” – poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Troupe. powiedział na Facebooku.

Ostrzeżenia przed tornadem dla kilku hrabstw w stanie Georgia pojawiły się po tym, jak śmiertelne tornada przetoczyły się przez Mississippi i Alabamę w piątek wieczorem, zabijając co najmniej 26 osób.

READ  Wojna na Ukrainie: wybuchy wstrząsają rosyjską bazą lotniczą na okupowanym Krymie

Ostrzeżenie przed powodzią błyskawiczną obowiązuje również do 14:30 w hrabstwach Upson, Meriwether i Pike.

Według narzędzia do śledzenia mediów ponad 1000 klientów straciło prąd w niedzielę w południe brak prądu.us.