Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Park Beyond wydaje się być duchowym następcą parku rozrywki na PS5, którego pragniesz

Planet Coaster było naprawdę dobre, zwłaszcza na PS5, ale nie przywołało tych wspaniałych wspomnień z parku rozrywki, takiego jak Park Beyond. Ponieważ system nowej generacji Sony zostanie wydany 16 czerwca, oto nasze pierwsze właściwe spojrzenie na systemy do gier – i jak wszystkie będą działać na kontrolerze DualSense. I wygląda dobrze, nawet jeśli nie jesteśmy całkowicie przekonani do stylu interfejsu użytkownika.

Zasadniczo porównania z parkami rozrywki są trafne: rozplanujesz atrakcje, zbudujesz trasy i zatrudnisz personel do utrzymania miejsca. Mimo to wydaje się, że strategia zarządzania staje się naprawdę gęsta: musisz dokładnie przemyśleć rozmieszczenie, dane demograficzne i inne. Ponadto istnieje strona kreatywna, ponieważ będziesz w stanie zaprojektować przejażdżki specyficzne dla gustów uczestników.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy pod wrażeniem tego, co tu pokazano, po prostu martwimy się, jak to się potoczy Czuć na kontrolerze. Początkowe wskazówki w tym zwiastunie są dobre — wydaje się, że deweloper wykonał dobrą robotę, ustawiając wszystko na pokładzie — ale musimy iść naprzód, aby wyciągnąć pewne wnioski, ponieważ fakty mogą być trudne i mylące.

Na szczęście nie musimy długo czekać, aby się o tym przekonać.

READ  Ten nowy soundbar Sony oferuje dźwięk przestrzenny 5.1 z prostego systemu 2.1