Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Parineeti Chopra ujawnia swój lśniący styl w swoim najnowszym poście

Parineeti Chopra ujawnia swój lśniący styl w swoim najnowszym poście

Bollywoodzka aktorka Parineeti Chopra ujawniła swój wspaniały styl w swoim najnowszym poście na Instagramie, w którym przyciągnęła wzrok swoim olśniewającym wyglądem. „Wczoraj wygrałem nagrodę Style Award. Barry College nie mógł w to uwierzyć”. Komentarz do gwiazdy „Ishaqzaade”.

Na pierwszym zdjęciu Parineeti nadała elegancki wygląd swoim odważnym makijażem. Miała na sobie kombinezon z długimi rękawami w kolorze złotym z połyskującymi, połyskującymi kwiatami. Jej czarny szalik można zobaczyć w powietrzu, gdy patrzy w kamerę z ostrymi rysami twarzy. Parineeti zrobił elegancką pauzę na drugim zdjęciu. Jej matowy brązowy odcień szminki w połączeniu z dobrze wypielęgnowanym białym lakierem do paznokci jeszcze bardziej wzmocnił wygląd jej divy. Brązowy odcień skóry Parineeti sprawił, że wyglądała pięknie!

Na trzecim zdjęciu aktor jest zwrócony bokiem. Utrzymywała włosy w kok, a jej ostra linia szczęki dopełniała jej iloraz glamu. Co do czwartego zdjęcia, wyraz twarzy Parineetiego był całkowicie w porządku. Wydawało się, że patrzy prosto w kamerę, a jej przeszywający wygląd musiał zdobyć miliony serc.

Tymczasem na froncie filmowym Parineeti pojawi się w Unchai Sooraja Barjatyi. W filmie występują Amitabh Bachchan, Boman Irani i Anupam Kher. Oprócz tego pojawi się w filmie Sandeep Reddy Vanga „Zwierzę”, u boku Ranbira Kapoora, Anila Kapoora i Bobby’ego Deola. (Ani)

(Ta historia nie została edytowana przez personel Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  Odkrycie oburzone po uchwaleniu przez polski parlament kontrowersyjnej ustawy medialnej | Aktualności