Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paragonista Prachi Yadav zdobywa brąz na Pucharze Świata Paragano w Polsce

Para Canoist Prachi Yadav przeszedł do historii, stając się pierwszym Hindusem, który zdobył brązowy medal w biegu na 200 m VL2 kobiet na Pucharze Świata Paragano w Bosnanie w Polsce.

Brązowy medal wywalczyła w czasie 1:04,71 s, pokonując srebrną medalistkę z Kanady Briannę Hennessy (1:01,58 s) i złotą medalistkę z Australii Susan Siebel (1:01,54 s).

To najlepszy występ Indii na imprezie, która rozpoczyna się 26 maja i kończy w niedzielę.

Poza tym Manish Kaur (KL3 na 200 m mężczyzn) i Manjeet Singh (VL2 na 200 m mężczyzn) po raz pierwszy w historii zawodów awansowali do finałów swoich imprez.

Jaideep zakwalifikował się do półfinału biegu na 200 m mężczyzn VL3, ale nie był w stanie awansować dalej.

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; pozostała treść zostanie automatycznie wygenerowana z kanału Syndykatu.)

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze stara się dostarczać aktualne informacje i komentarze, które Cię interesują i mają szerokie konsekwencje polityczne i ekonomiczne dla kraju i świata. Wasze zachęty i konsekwentne informacje zwrotne na temat tego, jak ulepszyć naszą ofertę, wzmocniły nasze zaangażowanie i zaangażowanie w te cele. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informowanie i aktualizowanie wiarygodnych wiadomości, autorytatywnych poglądów i jasnych komentarzy na istotne tematy, nawet w tych trudnych czasach wynikających z Govt-19.
Mamy jednak prośbę.

Potrzebujemy Twojego większego wsparcia, gdy walczymy z ekonomicznymi skutkami epidemii, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści wysokiej jakości. Nasza próbka subskrypcji otrzymała zachęcającą odpowiedź od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dodatkowa subskrypcja naszych treści online pomoże nam tylko w osiągnięciu celów dostarczania Ci najlepszych i najbardziej odpowiednich treści. Wierzymy w niezależną, uczciwą i wiarygodną prasę. Twoje wsparcie poprzez wysokie prenumeraty pomoże nam wdrożyć czasopismo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Rząd twierdzi, że Polska powinna przedłużyć działania antyinflacyjne”

Wsparcie jakości magazynu i Subskrybuj Jakość biznesowa.

Edytor cyfrowy