World

Para walczy w chwili, gdy spadają 25 stóp z balkonu i przeżywają śmiertelne utonięcie!

To przerażająca chwila, kiedy para spada z chodnika na 25 stóp po przebiciu się przez balustradę balkonu z rzędu.

Olga Volkova i Evgeny Karlagin, obaj mają po 35 lat, biorą udział w gniewnym sporze między przechodniami, którzy fotografowali malowniczy widok ulicy w Sankt Petersburgu w Rosji.

Zostali zabrani do szpitala, gdzie przeszli operację z powodu poważnych, ale nie zagrażających życiu obrażeń po upadku na ziemię z drugiego piętra ich bloku.

Na nagraniu zrobionym około 10 rano balustrada balkonu wydaje się wybiegać, gdy para się o nią opiera, co powoduje, że tracą równowagę i upadają.

Mówi się, że przerażający upadek spowodował poważne obrażenia pary

Para spada przez balkon
Olga Volkova i Evgeny Karlajin przebili się przez ścianę po tym, jak wydawało się, że się o nią opierają

Według doniesień władze w Petersburgu badają teraz wypadek po tym, jak para, która miała razem młodego syna, doznała złamań kończyn.

Prokuratura sprawdza, czy balkon jest źle wyposażony lub w złym stanie, co prowadzi do postawienia zarzutów osobom odpowiedzialnym.

Naoczny świadek Denis powiedział gazecie Komsomolskaja Prawda: „Szedłem z kolegą i fotografowałem historyczną scenę uliczną”. Zauważyłem kłótnię i zacząłem strzelać, kiedy to się stało.

W pobliżu była osoba z doświadczeniem medycznym, która sprawdziła puls i powiedziała, że ​​oboje przeżyli. Zadzwoniliśmy po karetkę ”.

READ  COVID-19: Protestujący wzywają prezydenta Brazylii do rezygnacji, ponieważ eksperci obawiają się nawet 800 000 zgonów z powodu koronawirusa | wiadomości ze świata