Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Para Nutbourne przyjechała do Polski, aby zapewnić niezbędną pomoc ukraińskim uchodźcom

Alexandra Ray i jej mąż Stuart przyjechali w miniony weekend do Polski, aby pomóc uchodźcom dotkniętym konfliktem na Ukrainie.

Stuart Ray i jego żona Alexandra przylecieli z Sussex do Polski w niedzielę 27 marca, aby pomóc uchodźcom uciekającym z konfliktu.

Przed wyjazdem Stuart powiedział: „Wpadłem na ten pomysł, bo moja żona jest z Polski. Do Polski.

Proszę zarejestruj się Do naszego codziennego biuletynu SussexWorld Today

Biuletyn Cięcie przez hałas

Martwiła się, że rozprzestrzeni się w Polsce, a kiedy wróciła do domu, rozmawiała z przyjaciółmi i odkryła, że ​​w jej rodzinnym mieście jest grupa kobiet i dzieci, które na plecach mają tylko koszule.

„Okazuje się, że zaledwie cztery lata temu mieszkaliśmy z żoną w hotelu, w którym otrzymaliśmy przyjęcie.

„Więc jest to dla niej jeszcze trudniejsze.

„Moja żona ma mały salon kosmetyczny w Hambrook, więc chce zacząć zbierać niezbędne przedmioty i różne elementy od swoich współpracowników na swojej stronie na Instagramie i na Facebooku, a reakcja jest niesamowita.

„Jej salon jest pełen prawie wszystkich artykułów, ubrań, artykułów dziecięcych, serwetek i wszelkiego rodzaju rzeczy. Poprosiła o niezbędne rzeczy, aby utrzymać je w cieple, nakarmić i zachować zdrowie, i w zasadzie to stamtąd wyszło.

„Zorganizowała to dwa tygodnie temu. Przyjechaliśmy w sobotę (19 marca) i wynajęliśmy kontener w Hambrook, więc wszystko tam położyliśmy, mam tylko małą furgonetkę, więc nie miałem pojęcia, jak mam go wnieść do środka!

„Ale moja żona nie chciała wysyłać pomocy za pośrednictwem wspólnej organizacji charytatywnej. Chciała się upewnić, co zbiera, bez względu na to, jak blisko jej rodzinnego miasta i miejsc, w których się pobraliśmy, upewniła się, że ci ludzie naprawdę to dostali.

„Więc podniosłem rękę i powiedziałem, że wkładam go do furgonetki i zamierzam go tam zabrać.

„Powiedziałem mojej żonie, że furgonetka ma więcej zapasów, niż potrzebowałem, i że podróżowałem wcześniej na letnie wakacje i tym podobne. To była przyjemna dwudniowa wycieczka i około 1200 mil na każdej trasie, co zajęło mi dwa dni. „Ludzie nadal przekazują przedmioty, więc oznacza to, że wybieramy się innym razem.

„Podobnie jak wszyscy, otwarcie oglądaliśmy wiadomości, nigdy się nie skończy i jest coraz gorzej, coraz gorzej.

„Pracuję w branży motoryzacyjnej w Chichester, mam wiele kontaktów, a w zeszłym tygodniu wysłałem wiadomość do moich przyjaciół i kolegów o tym, co robię, i wysyłałem wiadomości do prawie wszystkich:„ Cóż , zanim wyjedziesz spójrz na mnie dam ci trochę benzyny lub możesz przyjechać i napełnić vana na wizytówkę

„Chciałem mieć pewność, że przekażemy wielkie podziękowania wszystkim, którzy dokonali darowizny w taki czy inny sposób.

„Są to: – Chester Taylors, The Big In The South Downs Staff, Alex Ray Treatments, Chester Cars, Chester Cars, RT Motors, Hambrook Cars, C20 Motor Cars, Champignes Day Spa Chichester, Jell Science and Fine.”

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Rząd: Najbardziej dotknięte obszary dystryktu Chichester w przeszłości to …

READ  Wystawa Łajka świętuje jednego z najlepszych fotografów w Polsce - pierwsze wiadomości