Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pani T świętuje Narodowy Dzień Pierogów z darmowymi upominkami | zabawa

Shenandoah – Aby uczcić Narodowy Dzień Pierogów, Pani Tease Pergoes – największy w kraju producent mrożonej burżuazji – zaprezentowała limitowaną edycję kolekcji odzieży i akcesoriów, aby fani w całym kraju mogli pokazać swoją miłość do pierogów w wielkim stylu.

W piątek o godz. 10.00 w Shenandoah Borough Hall odbędzie się oficjalne podniesienie przez społeczność flagi Narodowego Dnia Pierogów.

Według komunikatu medialnego, który pojawił się w Narodowy Dzień Pierogów, który przypada 8 października, miłośnicy burgerów będą mieli okazję dodać nowy sposób na cieszenie się ulubionymi pierogami Pani T, odbierając kawałek z darmowego zestawu limitowanej edycji, o ile ponieważ podaż pozostaje.

Do tego czasu fani mogą odwiedzać NationalPierogyDayShop.com Przeglądaj kolekcję gwiazd, w tym saszetki w kształcie pirogów, gumki i bluzy.

Tom Towardzyk, prezes Ateeco Inc. „Ta jedyna w swoim rodzaju, limitowana edycja odzieży i akcesoriów Mrs. T’s Pierogies sprawi, że każdy dzień będzie przypominał Narodowy Dzień Biologii dla tych, którzy mają szczęście mieć kawałek kolekcji dla siebie”.

Pani T ustanowiła Narodowy Dzień Pierogów 8 października 2008 r., aby uczcić dzień 1952 r., kiedy założyciel Ted Twardzik senior dokonał pierwszej sprzedaży w swoim lokalnym sklepie spożywczym torebek makaronu nadziewanych kremowymi puree ziemniaczanym i serem.

W 1952 Twarzik senior marzył o założeniu firmy spożywczej inspirowanej przepisem matki na wieżę pierogową. Przypomniał sobie, jak popularne były polskie pierogi na świętach kościelnych i pomyślał, że ludzie będą chcieli je kupić w supermarketach.

Jeszcze w tym samym roku sprzedał swoje pierwsze próbki pierogów do lokalnego sklepu spożywczego w Shenandoah. Na cześć matki Marii Twarzik nazwał swoje towarzystwo pani T’s Pierogies. Teraz, prawie 70 lat później, pani T’s jest największym producentem mrożonej burżuazji, produkującym 600 milionów rocznie.