Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pamiętasz to niedostępne wzgórze w Harvest Moon: A Wonderful Life?  W końcu wiemy, co się tam dzieje

Pamiętasz to niedostępne wzgórze w Harvest Moon: A Wonderful Life? W końcu wiemy, co się tam dzieje

zdjęcie: Ogród Josha / Cudowny

[Update: Thu 26th Jan, 2023 21:00 GMT]

Teraz, gdy ukazał się japoński remake Cudownego życia, w końcu mamy odpowiedź na pytanie: „Co idzie pod górę?”

werble…

To nic. Nawet gorzej niż nic: pomija tylko 6 godzin. Otóż ​​to.

YouTuber Josh’s Gaming Garden gra w grę po japońsku i wyświetla napisy dla widzów, i wygląda na to, że to tylko sposób na przeskoczenie do końca dnia pracy. Nie oznacza to, że będzie to ślepy zaułek na zawsze – może kiedyś będzie tam DLC – ale na razie odpowiedź na 20-letnią tajemnicę jest równie rozczarowująca jak koniec Zagubionych.


[Original: Thu 19th Jan, 2023 20:00 GMT]

Dla tych z nas, którzy nie mieli kabla łączącego ani Game Boy Advance, era GameCube czasami sprawiała wrażenie, jakby nie mieli dostępu do treści, z których wszystkie bogatsze dzieciaki na placu zabaw byłyby dumne. W środku był Tingle Tuner Wiklina wiatrowanową zawartość i tajemnice w grach od Harry’ego Pottera po Crash Bandicoot oraz zupełnie nowe miasto w Harvest Moon: cudowne życie.

Powrót na GameCube, A Wonderful Life miał ścieżkę w pobliżu farmy, która prowadziła na wzgórze, ale nigdzie nie prowadziła. Próba wspięcia się na ścieżkę zakończy się przerywnikiem filmowym, w którym Harvest Sprites zatrzyma cię, mówiąc, że możesz dowiedzieć się „co się dzieje”, łącząc się z Friends of Mineral Town na Game Boy Advance, co wymaga kabla łączącego, GBA i kopii gry.

Pamiętasz tę niedostępną ścieżkę w Harvest Moon: A Wonderful Life?  Ta wersja może ulec zmianie 2
zdjęcie: Plac zabaw Josha

Połącz kopię Harvest Moon: Friends of Mineral City Wraz z Cudownym życiem Mineral Town otworzy się przed mieszkańcami Forget-Me-Not Valley. Trzeba przyznać, że gracz nadal nie może tam się udać – Sprites Harvest nadal będą cię blokować i wygląda na to, że wszystko, co uzyskasz z umowy, to trochę dodatkowej muzyki i kilka nowych przepisów przywiezionych od NPC, którzy Ona była Pozwolono mu odejść. Trochę frustrujące, jasne… ale dla ludzi, którzy nie mieli szansy się przekonać, czuli się, jakby zostali zatrzymani przez bramkarza przed klubem, w którym dzieją się wspaniałe rzeczy może To się działo.

READ  Square Enix żąda od Patreona usunięcia ujawnionego skryptu Tomb Raider

Zgodnie z fanowskim tłumaczeniem oficjalnej historii z Seasons: A Wonderful Life Stream, która oferowała godzinę czasu gry w języku japońskim, być może w końcu uda się dostać do tego miasta — a przynajmniej ta ścieżka ma jakiś cel. Josh’s Gaming Garden ma miarkę (od 6:46):

W strumieniu Daiki Yamashita udaje się na tor, tylko po to, by usłyszeć dialog, że dotarcie tam zajmie sześć godzin, co oznacza, że ​​podróż do tego miasta zajmuje większość dnia – ale jest to możliwe. Niestety, Yamashita tak Nie Wybierz opcję pójścia do miasta, więc nadal nie mamy wszystkich odpowiedzi.

Na co masz nadzieję na końcu tej drogi? Czy udało Ci się związać Przyjaciół Miasteczka Mineralnego ze wspaniałym życiem, czy też zostałeś pozostawiony na lodzie jak reszta z nas? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.