Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pakiet Indie on Itch oferuje 1000 gier na pomoc Palestyńczykom

Pakiet Indie on Itch oferuje 1000 gier na pomoc Palestyńczykom

Twórcy gier niezależnych na Itch po raz kolejny oferują swoje gry w ogromnym pakiecie, który sprzyja pomocy humanitarnej. Pakiet Niezależnej Pomocy Palestyńskiej Oferuje ponad 1000 gier za 5 USD, a wszystkie zyski zasila Agencja Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy i Robót. Pakiet do tej pory zebrał 45 000 $ z celu 500 000 $ na tydzień, w którym będzie dostępny.

Pakiet został wybrany, aby zaprezentować grę fabularną o przetrwaniu Liyla And The Shadows Of War, która jest szczególnie istotna dla obecnych i trwających akcji humanitarnych w Palestynie. Stworzony przez palestyńskiego dewelopera Rashida Abu Eidhę w 2016 roku opowiada o dziewczynie mieszkającej w Gazie w 2014 roku.

„Jestem ojcem dwójki dzieci, nie wyobrażam sobie życia bez nich, ale w Palestynie nikt nie jest bezpieczny. Kiedy wybuchła wojna w Gazie i zobaczyłem zdjęcia dzieci zabitych w rękach rodziców, byłem w szoku, Miałem dziwne uczucie, jest to mieszanina smutku, strachu, współczucia i gniewu, wszystko czym myślałem Moje myślenie to „a co by było, gdyby mi się to przydarzyło.” Postanowiłem podzielić się tymi uczuciami w grze, aby przekazać wiadomość o tym, jak my jako Palestyńczycy żyjemy w tej sytuacji”.

Oprócz Liyli jest wiele innych gier niezależnych, dużych i małych, które dostaniesz za 5$. Jest ich łącznie 1020 od 865 twórców, co jest ogromną liczbą gier do sortowania.

„To popularny pakiet stworzony przez grupę niezależnych twórców gier, którzy chcą pomóc Palestyńczykom” – mówią organizatorzy. „Będąc obecni, udowadnia, że ​​jako grupa jesteśmy niesamowitą siłą dobra i bardziej niż chętni do wolontariatu naszych talentów i kreatywności, aby pomagać innym”.

Jeśli kupiłeś pakiet i nie wiesz od czego zacząć, jest kilka od dawna ulubionych gier niezależnych, na które warto zwrócić uwagę tron nuklearnyA VVVVVVVV, A Minuty. Doskonałe łamigłówki, takie jak Trudno ulepić dobrego bałwana A Pikunik, A mini metro Jest też.

READ  Dlaczego przyszłość gier może być w naszych rękach | nowości naukowe i technologiczne

Możesz także odkryć doskonałe gry fabularne, takie jak Italian Road Trip Koła AureliiA Historia zmarłych, lub Orwell.

Pakiet Indy na pomoc dla Palestyny ​​obowiązuje od teraz do następnego piątku, 11 czerwca. Wszystkie zyski trafiają do Agencji Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy i Pracy, która w ramach swoich usług zapewnia pomoc żywnościową, opiekę medyczną i inne usługi. Inicjatywa kryzysowa w Gazie.

Aby uzyskać dodatkowe sposoby przekazywania darowizn na pomoc humanitarną, Szkoły Ochrony Uchodźców mają akta Lista organizacji charytatywnych W tym UNRWA, Lekarze bez Granic, Dzieci Pokoju i inne organizacje.