Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Overwatch 2 wciąż jest na zmianie, ale Blizzard musi pójść na „pewne kompromisy”

Overwatch 2 wciąż jest na zmianie, ale Blizzard musi pójść na „pewne kompromisy”

© Blizzard

To była ciężka bitwa dla programistów, którzy przenoszą tytuły nowej generacji na Switch, odkąd system pojawił się w 2017 roku.

Podczas gdy widzieliśmy kilka „niemożliwych” portów, takich jak Wiedźmin 3 A śmierćStudia często muszą iść na poważne kompromisy, aby niektóre gry działały na hybrydach Nintendo. Jeśli chodzi o Monitor 2 Nic dziwnego, że nie byłoby inaczej. podczas oddechu 5 rocznica Reddita AMA Wraz z Team Overwatch pod koniec maja pojawiły się obawy dotyczące iteracji nadchodzącej wersji Switcha i tego, czy kiedykolwiek zostanie wydana.

W odpowiedzi dyrektor techniczny Blizzarda, John Lafleur, przyznał, że wersja na Switcha była „trochę trudniejsza” niż reszta i że na pewno będzie „kilka komponentów”, które pozwolą na wprowadzenie gry do systemu. Oto pełna wymiana:

Pytanie: Niektóre zmiany i nowe funkcje w Overwatch 2 wyglądają niesamowicie, jak większa szczegółowość, nowy sposób wyświetlania oczu i włosów, a inne, które szczególnie pamiętam z trailera rozgrywki i misji Rio, gigantycznego statku z pustym sektorem na niebie . Teraz wszystkie te zmiany wyglądają niesamowicie, ale jako gracz wyłącznie na przełączniki zaczynam się martwić, że przełącznik będzie [not] Bądź w stanie obsłużyć te promocje. PvP prawdopodobnie będzie przebiegać płynniej (z tylko 9 innymi bohaterami na ekranie, może BOB, ze zmianą 5 na 5). Czy gra jeszcze planuje wydać na Nintendo Switch, a jeśli tak, to na jakie ustępstwa trzeba będzie pójść (oczekuję, że będzie to głównie w PvE.

Odpowiedź programisty: Wraz z rozwojem sprzętu od czasu premiery Overwatch rozszerzamy silnik OW2 o więcej najnowocześniejszych funkcji. Ciężko pracujemy jednak również nad tym, aby wszystkie nasze platformy zapewniały jak najlepsze wrażenia, nawet w trybie PvE. . Przełączanie jest trudniejsze niż niektóre i musimy tam pójść na pewne kompromisy. Z tego powodu niektóre ulepszenia wizualne wysokiej jakości mogą nie być tam widoczne. Skoncentrujemy się na upewnieniu się, że wszystkie funkcje związane z rozgrywką zostały najpierw wprowadzone, a następnie wyróżnimy je dodatkowymi funkcjami, jeśli to możliwe.

Na szczęście dla Switcha potwierdzono, że Overwatch 2 działa na tym samym (ale ulepszonym) silniku co oryginał – więc mamy już co najmniej Trochę Pomysł na to, jak powinien wyglądać sequel. Umożliwi również graczom przekroczenie Obie gry do gry w tryby PVP ze sobą.

READ  Wyciekła data premiery Grand Theft Auto VI – Tech

Ale jednocześnie – zastanawialiśmy się jak jeszcze Aspekty sequela utrzymają się na Switchu, jeśli jest to bardziej wymagająca gra. Wydajność jest ważnym punktem do dyskusji, a oryginalny tytuł osiąga około 30 klatek na sekundę – co wielu twierdziło, że nie wystarczyło do strzelania konkurencyjnego. A na dodatek to Teraz gra międzyplatformowa jest włączona.

Co myślisz o stworzeniu Blizzarda, aby uruchomił Overwatch 2 na Switchu? Czy jest to gra, w którą możesz zagrać na tej konkretnej platformie? Zostaw komentarz poniżej.