Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OTT może być lądowiskiem, ale nie zastąpi wrażenia kinowego: Vikash Verma | Bollywood

Lucknow obejrzy zdjęcia do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Verma

Lucknow ma zobaczyć zdjęcia do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Vermy. Reżyserka zakończyła już zdjęcia po raz pierwszy w reżyserii Nie znaczy nie Gwiazdy to Gulshan Grover, Dhruv Verma, Anna Josic i inni. W pewnym momencie reżyser był w mieście na wstępnym przeglądzie.

„Film rozgrywa się w czasie II wojny światowej i sięga czasów królów i królów w Indiach. Co za lepsze miejsce niż Nawab City do wystawienia tych emblematów! Ciekawa część filmu zostanie nakręcona na pięknym tle. Świat będzie świadkiem dziedzictwa i królewskiej kultury, które musi zaoferować Lucknow” – mówi Vikash.

verma film Dobry Maharadża Opiera się na cesarzu Jamnagar Digvaisinhji Ranjitsenji Jadeja. Historia rozgrywa się w Gujarat iw Polsce, ale zacznie się od Lucknow, które ma idealne tło dla pokazu rodziny królewskiej. Znany również jako Jam Saheb, schronisko dostarczyło 1000 polskich dzieci i jest bardzo cenione w Polsce. Zrobiliśmy małą część z Sanjay Dutt, ale główny film nie został jeszcze nakręcony” – powiedział.

Zanim poszedł za kamerę, był częścią dodatkowej obsady w filmach takich jak Lagani Diwangii Narendra Modi PM i Bomi Oprócz pracy jako epizod w Padmashri Lalu Prasad Yadav.

„Urodziłem się i wychowałem w Bombaju, ale pochodzimy z Biharu. Jestem w służbach bezpieczeństwa i mam doświadczenie w okupach i porwaniach. Zawsze pasjonowałem się filmami i byłem blisko związany z moimi przyjaciółmi z branży, ponieważ nauczyłem się dużo z ich pomocy.”

Verma uważa, że ​​obecnie OTT jest zdecydowanie dobrodziejstwem dla branży, ale to teatr to miejsce, w którym przeboje filmowe powinny być wydawane jako pierwsze.

„Kręciliśmy numer… W Polsce w trudnych warunkach (-30 stopni) z pięcioma kamerami i wysoką wartością produkcji. Tylko duża szerokość ekranu może uzasadniać szeroki panel i rozmiar, który przyjęliśmy. Z powodu pandemii premiera kinowa stała się trudniejsza. OTT może być najlepszym lądowiskiem, ale nie może zastąpić wrażeń kinowych. Nie wiemy, jaki sklep będzie w przyszłości, ale przeniosę swój film na środek lata, jeśli sytuacja nie będzie możliwa w przypadku premiery kinowej – mówi.

READ  Po tym, jak kontrowersyjne legginsy „Lista Schindlera” stały się popularne, prawdziwa aktorka przemawia z filmu

Verma dodaje, że wróci do Lucknow, aby zamknąć lokacje dla swojego drugiego filmu, który planuje nakręcić jeszcze w tym roku przed wyjazdem do Gujarat.

bliska historia