Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto zapowiedź 3 nowych samochodów, które pojawią się w Gran Turismo 7 w przyszłym tygodniu

Producent Gran Turismo 7, Kaz Yamauchi, właśnie opublikował zwiastun trzech kolejnych samochodów, które pojawią się w grze wyścigowej dostępnej wyłącznie na PlayStation.

W tweecie Yamauchi potwierdził, że aktualizacja zostanie wydana „w przyszłym tygodniu” i udostępnił zwykle rozmyty zrzut ekranu nowo przybyłych.

Kto potrzebuje licencji? Bella Ramsey udowadnia, że ​​każdy może być zawodowcem za kierownicą Gran Turismo 7.

Chociaż samochody zostaną potwierdzone dopiero w przyszłym tygodniu, wygląda na to, że nowa oferta obejmuje Nissana Skyline (R32) GT-R Nismo oraz dwa zabytkowe samochody – Alfa Romeo Giulia Sprint GT i Greening Auto z lat 60. 1971 Ford Maverick (Dzięki, traxion.gg).

Możesz sam sprawdzić nękanie w poniższym tweecie:

„Parowanie Sophy z wirtualną rzeczywistością zapewnia jedno z najbardziej wciągających wrażeń wyścigowych, jakie można sobie wyobrazić na konsoli, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd ta sztuczna inteligencja pójdzie dalej” – napisał John w recenzji Gran Turismo 7 PSVR2 Digital Foundry. Zdecydowanie spróbuj, nawet jeśli nie grasz w aktualizację VR.

„Szczerze mówiąc, ogólnie mogę powiedzieć to samo o GT7. Gra została znacznie ulepszona i ulepszona od czasu premiery i jest warta grania – a jeśli masz PSVR2 i kierownicę, zmienia się z tytułu, w który warto zagrać, do absolutnie niezbędne doświadczenie. Minęły lata świetlne od integracji GT Sport, która jest na wpół upieczona dla VR – i jest to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można teraz uzyskać na PSVR2”.

Bella Ramsey, prawdopodobnie najbardziej znana na tej stronie z roli Ellie w serialu HBO The Last of Us, na krótko zebrała swoje kawałki i zabrała Gran Turismo 7 na jazdę próbną.

READ  Deweloper Call of Duty, Sledgehammer, otwiera studio w Wielkiej Brytanii • Eurogamer.net