Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto wszystkie nowe treści, które pojawią się na platformach OTT w tym tygodniu

Wygasa pod koniec czerwca. Minęła połowa 2021 roku, a jedynym źródłem rozrywki dla ludzi były filmy i programy telewizyjne emitowane na platformach OTT. Ten tydzień przynosi jedne z największych wydań w różnych językach na waszych platformach OTT. Z początkiem lipca rozpoczyna się nowy kwartał dla branży rozrywkowej. Chociaż spodziewamy się i czytamy plotki o niektórych nadchodzących wydaniach, pierwszy tydzień lipca przynosi w swojej torbie kilka ciekawych projektów, które powinieneś sprawdzić. Tutaj możesz dowiedzieć się o całej nowej i ekscytującej zawartości, która zostanie wydana w tym tygodniu na różnych platformach OTT.

Numer 1 fajny problem (malajalam)

Nadchodzący thriller nadprzyrodzony Prithviraj, Cold Case, będzie miał premierę na żywo w OTT. Film malajalam w reżyserii Tanu Palaka. W filmie główną rolę gra także Aditi Balan. Film wyprodukował Anto Joseph. Fabuła filmu toczy się wokół sprawy o morderstwo, którą równolegle prowadzą policjant i dziennikarz. Przecinają się tylko po to, by odkryć psychologiczną prawdę. Cold Case często pojawiał się w wiadomościach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ jego premiera kinowa została wcześniej przełożona, a premiera na żywo OTT została niedawno ogłoszona.

data emisji – 30 czerwca 2021

gdzie oglądasz – Amazon Prime Video

#2 Prime Time (polski)

Oficjalna selekcja Sundance Film Festival 2021, Prime Time to polski thriller dramat. Akcja filmu rozgrywa się w 1999 roku. W tym filmie mężczyzna porywa program telewizyjny na żywo, aby przekazać swoją wiadomość. Chociaż do tej pory otrzymał mieszane recenzje, szum wokół jego wersji Netflix był pozytywny.

data emisji – 30 czerwca 2021

gdzie oglądasz – Netflix

#3 Zofia (angielski)

Oparta na prawdziwej historii kryminalnej zamordowania Sophie Toscan du Plantier, Sophie to nadchodząca relacja z tragicznych wydarzeń. Trzyczęściowy dokument przedstawia śledztwo w sprawie jej morderstwa, wizję jej rodziny i wstrząsy całej Irlandii.

READ  Czy Cyberpunk jest większy od Wiedźmina?

data emisji – 30 czerwca 2021

gdzie oglądasz – Netflix

#4 Sezon 2 Samantara (Marathi)

Reżyser Satish Rajwad powraca do popularnego serialu internetowego Marathi. Samantar 2 podejmie fabułę od miejsca, w którym zakończyła się w sezonie 1. Chociaż w tym sezonie pojawi się nowa główna postać. Samantar opowiada o dwóch mężczyznach, których łączy ten sam los z pojęciem przeszłości i przyszłości.

data emisji – 1 lipca 2021

gdzie oglądasz – Odtwarzacz MX

#5 Generacja 56k (włoski)

56k Generation to nadchodzący włoski serial telewizyjny. Spotkanie, które skłania dwoje ludzi po trzydziestce do przypomnienia sobie ery 1998, kiedy ich hormony przyspieszyły, wraz z wprowadzeniem koncepcji Internetu. W rolach głównych występują Angleo Spangoletti, Cristina Cappelli i Alfredo Cerrone. Ta seria jest dedykowana wszystkim milenialsom, którzy widzieli, jak Internet podbił cały świat.

data emisji – 1 lipca 2021

gdzie oglądasz – Netflix

#6 Ostatni lot (angielski)

The Last Cruise to nadchodzący film dokumentalny HBO o wybuchu Covid-19 na brytyjskim statku wycieczkowym Diamond Princess. Film dokumentalny wyreżyserowała Hannah Olson. „Zaczęło się jak wakacje, skończyło jako koszmar” – czytamy w podpisie dokumentu. 40-minutowy dokument miał swoją premierę na SWX Film Festival 2020.

data emisji – 1 lipca 2021

gdzie oglądasz – Disney + Hotstar

#7 Hussein Dilruba (angielski)

Jedna z największych lipcowych premier Bollywood, Haseen Dillruba to nadchodzący film, w którym w głównych rolach występują Taapsee Pannu, Vikrant Massey i Harshvardhan Rane. Film jest tajemniczą tajemnicą miłości, pożądania i zdrady. Taapsee gra żonę zaniepokojoną śmiercią męża.

data emisji – 2 lipca 2021

gdzie oglądasz – Netflix

#8 Radioaktywny (angielski)

Radactive to oryginalny dramat biograficzny Amazon Prime z 2019 roku oparty na genialnej chemii Marie Curie. Rosamund Pike gra w filmie Marie Curie. Wyreżyserowany przez Marjana Satrapi, Radioactive to adaptacja powieści Radioactive: Marie & Pierre Curie: A Tale of Love and Fallout autorstwa Lauren Redniss. W filmie występują także Anya Taylor-Joy, Sam Riley i Aneurin Barnard w kluczowych rolach.

READ  Willliam Dart: NZSO świętuje Matariki niesamowitym Nga Hihi o Matariki

data emisji – 2 lipca 2021

gdzie oglądasz – Książka Mój strumień programu

#9 Wojna jutra

Nadchodzący dramat akcji Chrisa Pratta „Wojna jutra” skupia się na wojnie przyszłości. Dramat science fiction oparty na historii człowieka, który zostaje wciągnięty w futurystyczną wojnę z kosmitami. Film wyreżyserował Chris McKay, a także gwiazdy Yvonne Strahovski, JK Simmons i Betty Gilpin. Chris Pratt jest także producentem wykonawczym tego oryginalnego filmu Amazon. Ze wszystkich nowych treści wydanych w tym tygodniu na platformach OTT, The Tomorrow War jest prawdopodobnie tą, która zrobi wrażenie na wszystkich.

data emisji – 2 lipca 2021

gdzie oglądasz – Amazon Prime Video

#10 Bogaro

Pogaru to dramat akcji z 2021 roku nakręcony jednocześnie w kannadzie i telugu. W rolach głównych występują Dhruva Sarja i Rashmika Mandanna. Film był udanym projektem kasowym, chwalącym występ Dhruvy Sarji. Miejscowy bandyta wkracza na brutalną drogę do sprawiedliwości w obliczu okrucieństw, z jakimi spotykają się zwykli ludzie.

data emisji – 2 lipca 2021

gdzie oglądasz – AHA

Z całą tą ekscytującą nową zawartością, która pojawi się na platformach OTT w tym tygodniu, jak możemy mieć nudny lipiec?