Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto Twój przydatny przewodnik po sporcie w telewizji w tym tygodniu

poniedziałek (14 czerwca)

NBA Sky Sports Arena od 1:00
brzeg
st 4 Phoenix Suns @ Denver Nuggets

Sky Sports Cricket od 10 rano
BBC 2, 19:00-20:00 (najciekawsze miejsca)
Drugi test, D5 Anglia vs Nowa Zelandia

BBC Tennis 2, 13:00 – 18:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 pokazuje pierwszą i trzecią grę
UTV prezentuje mecz drugi
Euro 2020, Grupa D
14:00 szkocja vs czechy
Euro 2020, Grupa E
17.00 Polska
Słowacja

20:00 Hiszpania vs Szwecja

Krykiet BT Sport 1 od 14.4545
Pierwszy test, D5 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

GAA TG4, od 20:00 do 21:00
Najważniejsze Praca w weekend

Czerwony przycisk piłkarski BBC
Puchar Ameryki
10 po południu Argentyna vs Chile
1 w nocy Paragwaj vs Boliwia

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:25 – 23:55
UTV, 22:45 do 23:45
Najważniejsze Euro 2020

wtorek (15 czerwca)

BBC Tennis 2, 13:00 – 18:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

WYŚCIGI KONNE UTV, godz. 13.30-16:00
ITV4, 15.55-18.30
Virgin Media One, 13.30-17.30
Virgin Media 2, 17:25-18:30
Ascot W tym zajęcia w Pałacu św. Jakuba

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 16:30
UTV od 16:00?
Euro 2020, Grupa F
17.00 Węgry vs Portugalia
20:00 Francja vs Niemcy

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:10 – 23:40
BBC 1, 23:15 – północ
Najważniejsze Euro 2020

środa (16 czerwca)

Sky Sports Cricket od 10:30
dzień 1 Kobiety: Anglia vs Indie

BBC Tennis 2, 13:00 – 18:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

WYŚCIGI KONNE UTV, godz. 13.30-18.
ITV4, 17.50-18.3535
Virgin Media One, 13.30-17.30
Virgin Media 2, 17:25-18:30
Ascot W tym udziały Księcia Walii

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 pokazuje pierwszy i drugi mecz
UTV prezentuje trzeci mecz
Euro 2020, Grupa B
14:00 Finlandia vs Rosja
Euro 2020, Grupa 1
17.00 Turcja vs Walia
20:00 Włochy vs Szwajcaria

READ  Clipper dziewczęcy Top Polska | Wiadomości, sport, praca

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od 19:00
19.45 SL: Wakefield Trinity kontra Castleford Tigers

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:05 – 23:35
BBC 1, 22:45 – 23:30
Najważniejsze Euro 2020

czwartek (17 czerwca)

Sky Sports Cricket od 10:30
drugi dzień Kobiety: Anglia vs Indie

KOLARSTWO Eurosport 1, 12:00-16:45
epinal Szosowe Mistrzostwa Francji

BBC Tennis 2, 13:00 – 18:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

Wyścig konny ITV4, 13.30-18.35
Virgin Media One, 13.30-17.30
Virgin Media 2, 17:25-18:30
Ascot W tym Złoty Puchar Gold

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
UTV pokazuje pierwszy i drugi mecz
BBC 1 pokazuje trzeci mecz
Euro 2020, Grupa C
14:00 Ukraina vs Macedonia
Euro 2020, Grupa B
17.00 Dania vs Belgia
Euro 2020, Grupa C
20:00 Holandia vs Austria

GOLF Sky Sports Golf, 15:30-3 nad ranem
San Diego My otwarci

RUGBY LEAGUE Sky Sports Action Championship od 19:30
19.45 SL: St Helens v Warrington Wolves

Czerwony przycisk piłkarski BBC
Puchar Ameryki
10 po południu Kolumbia vs Wenezuela
1 w nocy Brazylia vs Peru

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:15 – 23:45
UTV, 22:45 do 23:4545
Najważniejsze Euro 2020

piątek (18 czerwca)

F1 Sky Sports F1 od 9 rano
Ćwiczenie Grand Prix Francji

Sky Sports Cricket od 10 rano
Światowy finał testów ICC
dzień 1 Indie w Nowej Zelandii

Sky Sports Mix krykieta od 10.45
dzień 3 Kobiety: Anglia vs Indie

BBC Tennis 2, 13:00 – 18:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

WYŚCIGI KONNE UTV, godz. 13.30-18.
ITV4, 17:50 – 18:35
Virgin Media One, 13.30-17.30
Virgin Media 2, 17:25-18:30
Ascot W tym sesje koronacyjne

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 pokazuje pierwszy i drugi mecz
UTV prezentuje trzeci mecz
Euro 2020, Grupa E
14:00 Szwecja vs Słowacja
Euro 2020, Grupa D
17.00 Chorwacja vs Republika Czeska
20:00 anglia vs szkocja

READ  Wojna z Rosją może spowodować dalszy wzrost cen samochodów i niedobory | Wiadomości, sport, praca

BT Sport 1 Krykiet od 14.45
Drugi test D1 Indie Zachodnie kontra Republika Południowej Afryki

GOLF Sky Sports Golf, 15:30 – 3:00
Torrey Pines GC My otwarci

RUGBY Premier Sports 1 od 19:40
FreeSports od 19:40
14 najlepszych playoffów w półfinałach
19.45 92

Czerwony przycisk piłkarski BBC
Puchar Ameryki
10 po południu Chile vs Boliwia
1 w nocy Argentyna vs Urugwaj

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:30 – północ
BBC 1, 23:30-0,15
Najważniejsze Euro 2020

sobota (19 czerwca)

Sky Sports Cricket od 10 rano
Światowy finał testów ICC
drugi dzień Indie w Nowej Zelandii

KOLARSTWO Eurosport 1, 10:00-14:00
hiszpański i francuski Mistrzostwa szosowe

F1 Sky Sports F1 od 10.4545
Praktyka i kwalifikacje Grand Prix Francji

Sky Sports Mix krykieta od 10.45
czwartego dnia Kobiety: Anglia vs Indie

BBC Tennis 2, 13:00-17:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

GAA TG4 od godz. 13.15
Do ogłoszenia Liga piłkarska

WYŚCIGI KONNE UTV, 13.25-16:00
ITV4, 15.55-18.35
Virgin Media One, od 13.25 do 17.30
Virgin Media 2, 17:25-18:30
Ascot Łącznie z Diamentowym Jubileuszem

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 13.30
BBC 1 pokazuje pierwszą i trzecią grę
UTV prezentuje mecz drugi
Euro 2020, Grupa F
14:00 Węgry vs Francja
17.00 Portugalia vs Niemcy
Euro 2020, Grupa E
20:00 Hiszpania vs Polska

RUGBY RTE 1 od 13.40
Poniżej 20 lat, sześć krajów
14:00 Szkocja w Irlandii

RUGBY BT Sport 1 od 15:45
Do ogłoszenia Angielska Liga Mistrzów

Sky Sports Golf, 16:00–2:00
Kalifornia My otwarci

RUGBY TG4 od 16:30
eir Sport 1 od 16:30
Premier Sports 1 od 16:30
Finał Tęczowego Pucharu
17.00 Benetton kontra Bulls

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od 16.55
17.00 SL: Katalońskie smoki kontra nosorożce z Leeds

READ  Julian Nagelsmann: Były trener Bayernu Monachium jest jednym z najważniejszych celów Niemieckiego Związku Piłki Nożnej, jeśli chodzi o następcę Hansiego Flicka | wiadomości piłkarskie

RUGBY Premier Sport 2 od 19:40
FreeSports od 19:40
14 najlepszych playoffów w półfinałach
19.45 Tuluza – Bordeaux – Bagles

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:25 – 23:55
UTV, 22:40 do 23:40
Najważniejsze Euro 2020

niedziela (20 czerwca)

UFC BT Sport 1 od 3 nad ranem
Las vigas Aleksiej Oleinik – Sergey Spivak
Chan Sung Joong kontra Dan Ig

Sky Sports Cricket od 10 rano
Światowy finał testów ICC
D3 Indie w Nowej Zelandii

KOLARSTWO Eurosport 1, 11-12:45, 13:15-16:00
hiszpański i francuski Mistrzostwa szosowe

F1 Sky Sports F1 od 12:30
Gdzie Grand Prix Francji

MOTOGP BT Sport 2 od 12:30
sadzenie Lekarz rodzinny z Niemiec

BBC Tennis 2, 13:00 – 15:00
Queen’s Club Mistrzostwa Cinchinch

GAA TG4 od 13.30
Do ogłoszenia Liga piłkarska

Sky Sports Golf, 15:00 – 1:00
Sosny Torrey’a My otwarci

RUGBY BT Sport 2 od 15:00
Finał Suplementu do Mistrzostw Anglii (drugi etap)
15:30 Muzułmanie kontra Ealing Trailfinders

PIŁKA NOŻNA RTE 2 od 16:30
UTV i ITV4 od 15:55
Euro 2020, Grupa 1
17.00 Włochy vs Walia
17.00 Szwajcaria vs Turcja

CAMOGIE RTE 2 od 19.20
Finał ligi
19:30 Kilkenny / Tipperary vs Cork / Galwayوا

Czerwony przycisk piłkarski BBC
Puchar Ameryki
10 po południu Wenezuela vs Ekwador

PIŁKA NOŻNA RTE 2, 23:10 – 23:40
UTV, 22:35 – 23:20
Najważniejsze Euro 2020