Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto toster Xbox Series S, o którym zawsze marzyłeś

Oto toster Xbox Series S, o którym zawsze marzyłeś

W sieci pojawiły się zdjęcia tostera z motywem Xbox Series S.

prawidłowy; Jeśli szukasz więcej markowych artykułów kuchennych pasujących do neonowo zielonej mini lodówki Xbox Series X, zdjęcia „Tostera Series S” pojawiły się na francuskiej stronie internetowej.

Newscast: Gdzie Microsoft zamierza sfinalizować umowę z Activision Blizzard?

Jak zauważył GyoJvbfr XboxSquad.fr (Dzięki, Centrum Windowsa), toster ma zostać wydany jeszcze w tym roku, ale obecnie jest dostępny w przedsprzedaży dla mieszkańców Francji i Belgii.

Mówi się, że jest to w pełni licencjonowany produkt – chociaż nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony jako produkt Xbox lub Microsoft – toster ma kosztować 53 GBP / 60 EUR (bez dostawy) i ma dwa miejsca na pieczywo, 1-6 ustawień opiekania, -funkcja zacięcia I antypoślizgowe nóżki. Aha, i oczywiście wygląda jak seria S.

Mówi się, że inne towary w drodze to pudełka do przechowywania, uchwyt na długopis, skrzynka narzędziowa, podkładki pod mysz i szereg gadżetów kuchennych, w tym naczynia, miski na ramen i otwieracze do butelek.

Jeśli to prawda, w drodze jest też fajny 14-calowy miecz Halo Energy Sword… ale może to być również bardzo wyszukany – choć wczesny – primaaprilisowy żart. Chyba w końcu się dowiemy, co?

Jeśli chcesz przygotować przekąski inspirowane zabawkami, które będą pasować do Twojego fajnego nowego tostera, nie zapomnij, że książka kucharska Five Nights at Freddy’s ma się ukazać we wrześniu 2023 roku.

Oficjalna książka kucharska Five Night at Freddy’s zawiera ponad 40 przepisów na jedzenie, jakiego można się spodziewać w Pizzaplex, w tym Fredbear’s Pepperoni X-Press, Chica’s Ultimate Thai Chicken Burger, Foxy’s Fruity Cove Cooler i El Chip’s Fully Loaded Tortille.

READ  Apex Legends rozdaje trzy legendy