Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto kolejne spojrzenie na Władcę Pierścieni: Golluma

Przy tak wielu opóźnieniach, które pozostały za sobą, w końcu jest to prawie ostateczne wydanie Władcy Pierścieni: Gollum – i zanim pojawi się w tym roku, deweloper Daedelic Entertainment podzielił się świeżym spojrzeniem na jego skradankę w nowym zwiastunie gry .

Władca Pierścieni: Gollum, jeśli nie jesteś tego świadomy, przeciera niezwykłą ścieżkę przez Śródziemie, zabierając bohatera z szeroko otwartymi oczami na przygodę, która obiecuje chwile „ukradkowego taktycznego skradania się” i „szybkiej akcji parkour” na wielu poziomach. Otwarte i bardziej liniowe misje.

To podróż – taka, która odbywa się przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni, fani chronologii – która będzie przebiegać przez znajome miejsca, od gór Mordoru po Las Mrocznej Puszczy. I jest w całości przedstawiony z intrygującym rozgałęzionym elementem narracyjnym, który wpłynie na sytuacje w grze, dialogi, a nawet animację i dźwięk, w zależności od tego, czy gracze przywiązują wagę do Golluma, czy do strony Sméagola.

Zwiastun filmu Władca Pierścieni: Historia Golluma.

Otrzymujemy różne przebłyski Władcy Pierścieni: Gollum od czasu jego ogłoszenia w 2019 roku – plus Victoria Kennedy z Eurogamer zobaczyła większą część gry w maju ubiegłego roku – i Daedlec Najnowszy zwiastun Oferuje mieszankę starego i nowego. Ale na szczęście tym razem wygląda (przynajmniej dla moich oczu) trochę bardziej dopracowany.

Nie wiadomo, jak to wszystko się połączy, ale mam nadzieję, że niezwykłe podejście Daedelic (studia najbardziej znanego z przygodówek typu „wskaż i kliknij”), zagłębiając się w świat Tolkiena – i jedną z jego najciekawszych postaci – opłaci się. Wszystko zostanie ujawnione, gdy The Lord of the Rings: Gollum pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch jeszcze w tym roku.

READ  Steam's Base Builder Fest oferuje zniżki i wersje demonstracyjne od jutra