Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto jak to jest, gdy dwie najlepsze na świecie Street Fighter 6 w wersji beta spotykają się w bitwie

Oto jak to jest, gdy dwie najlepsze na świecie Street Fighter 6 w wersji beta spotykają się w bitwie


Fani nadal przesyłają treści z drugiego zamkniętego testu beta firmy Capcom Uliczny wojownik 6 który zakończył się na początku tego miesiąca. Chociaż istnieje wiele różnych trybów i rzeczy do zrobienia podczas bety, wielu graczy wyrusza na misję, aby zmiażdżyć tryb rankingowy i zebrać jak najwięcej PL w ograniczonym przedziale czasowym.

Dwóch graczy awansowało na szczyt, powracając na pierwsze miejsce w tabeli liderów ImStillDaDaddy i gracz Jamie o imieniu SolidJin31. Oto, co się stało, gdy obaj wpadli na siebie (dzięki niedawnemu przesłaniu YouTube przez Zuoz).

Ci dwaj światowi wojownicy sprzymierzyli się ze sobą w kilku meczach, gdy beta była na żywo, a my mamy dziś sporo do obejrzenia. Jeśli chodzi o ich punkty, choć zmieniają się one między meczami, widzimy, że ImStillDaDaddy zdołał osiągnąć ponad 24 000 LL, podczas gdy SolidJin31 zdobył blisko 23 700 LL.


Naturalnie, ImStillDaDaddy trzyma się swojego znaku towarowego Guile podczas tych meczów, aby zmierzyć się z potężnym graczem Jamiego. To, co mamy tutaj, to jedne z najwyższych poziomów rozgrywki, jakie widzieliśmy do tej pory w Street Fighter 6 i na pewno zechcesz to sprawdzić.


W całym zestawie rozgrywa się wiele świetnych zagrań, w tym ogromne zestawy, które wykorzystują prawie wszystkie zasoby, wielkie powroty, udoskonalenia i nie tylko. Widzimy nawet, jak SolidJin31 zamyka ImStillDaDaddy w pewnym momencie z wieloma powtórzeniami z tego samego bloku, podczas gdy ten ostatni jest wypalony, od czego naprawdę trudno uciec.


Wspaniałe w tych meczach jest również to, że obaj gracze używają wskaźnika dowodzenia do różnych opcji wysokiego poziomu. Widzimy, że nie boją się zużywać swojego wskaźnika, aby uzyskać wysokie obrażenia, ale także wybierają i ustawiają się idealnie do konfiguracji, takich jak surowe pchnięcie, gdy przeciwnik wstaje, by wykonać potężne przetasowanie oki.

READ  Sony oficjalnie wycofuje się ze skandalu ze zniżkami PS Plus, mówi, że to pomyłka


Podczas gdy czekamy na kolejną wersję beta i dzień premiery, koniecznie sprawdź najlepsze typy dwóch najlepszych graczy na świecie do drugiego zamkniętego testu beta gry Street Fighter 6.