Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto ilu fanów zakończenia znalazło się w „W kosmosie z Markiplierem”

Mark Fischbach wydał długo oczekiwaną pierwszą część W kosmosie z Markiplier Ale ile zakończeń znaleźli do tej pory fani?

32-latek jest jednym z najpopularniejszych twórców treści i YouTuberem z imponującymi 32,5 milionami subskrybentów na swoim kanale i 9,8 milionami obserwujących na Instagramie.

Po sukcesie oryginalnej wersji 2019 Kradnij z MarkiplierMark powraca z kolejną interaktywną grą, która stała się popularna w mediach społecznościowych.

Pamiętaj, że ten artykuł zawiera spoilery o W kosmosie z Markiplier Jeśli jeszcze nie odkryłeś zakończeń pierwszej części.

Markplier na YouTube

W kosmosie z Markiplier

W kosmosie z Markiplier Jest to dwuczęściowa interaktywna seria napisana i wyreżyserowana przez filmowca i YouTubera Marka Fischbacha. Pierwsza część została udostępniona masom w poniedziałek 4 kwietnia 2022 r.

W pierwszej części, będącej mieszanką interaktywnej gry i filmu science fiction, Mark wciela się w rolę głównego inżyniera na pokładzie statku kosmicznego.

Jego koniec daje ludziom możliwość wyboru między naprawą systemu wsparcia statku kosmicznego a ugaszeniem pożaru, który już się rozpoczął.

Te dwie rozdzielczości otwierają następnie dwa oddzielne filmy, w których podróż rozgałęzia się na kilka różnych ścieżek i wiele zakończeń.

Oto ile zakończeń zostało znalezionych

Kilku widzów zainteresowało się Twitterem i Reddit, aby podzielić się tym, ile zakończeń znaleźli do tej pory. Wyniki różnią się dla każdej osoby w zależności od ścieżek, które udało im się odkryć.

Jeden z widzów wyjaśnił w sekcji komentarzy w filmie na YouTube: „Nie ma rzeczywistych„ nazwanych zakończeń ”, jeśli ma to sens. Podobnie jak te w Kradnij z Markiplier wiesz? Niektóre z nich mają przerywniki, takie jak zakończenia, ale nie mają prawdziwego imienia, po prostu trwają i ostatecznie skończysz w pętli czasowej.

„Prędkość biegu W kosmos z Marquipley I mam już 3 końce. Jest to o wiele bardziej szczegółowe i znacznie dłuższe niż Heist i uwielbiam to, o mój Boże” – odpowiedział inny widz na Twitterze.

– Czy to nie tylko ja, czy uważasz, że zakończenia w kosmosie z Markiplierem były niezadowalające? Zapytał inny fan. „Wszyscy kończyli się dokładnie w ten sam sposób. Czy przegapiłem dużą część? Niech ktoś mi pomoże”.

W kosmosie z Markiplier Długie”, napisał inny, „Obserwowałem 2 godziny i dostałem 3 zakończenia, 2 z nich są takie same. Ale uwielbiam to, jestem tak dumny z Marka i wszystkich zaangażowanych.

Kiedy wyjdzie druga część?

Druga część W kosmosie z Marquiseille Zostanie wypuszczony w poniedziałek 2 maja 2022 r.

Pierwsza część interaktywnej serii została wydana 4 kwietnia z okazji 10-lecia Marka na YouTube.

W chwili pisania tego tekstu film wprowadzający uzyskał 2,8 miliona wyświetleń i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu popularnych filmów w YouTube.

W kwietniu 2022 r. kanał Marka na YouTube miał ponad 17,9 miliarda wyświetleń filmów i 32,5 miliona subskrybentów kanału.

Gratulacje dla Marka z okazji dziesiątej rocznicy!

Nie można pobrać tej treści

Atlanta | Wielki zwiastun zwrotu pieniędzy | FX

BridTV

9354

Atlanta | Wielki zwiastun zwrotu pieniędzy | FX

https://i.ytimg.com/vi/YWDBXNFM5A0/hqdefault.jpg

986662

986662

Środek

13872

W innych wiadomościach konsumenci (Nie)-Lucky Charms zgłaszali tygodnie wymiotów i biegunki

READ  Nike Space Hippie 04 WMNS Brown CD3476-200