Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto hack przedłużający, który dodaje dużo miejsca na blacie do Twojej małej kuchni

Oto hack przedłużający, który dodaje dużo miejsca na blacie do Twojej małej kuchni

Aby stworzyć to przydatne przedłużenie lub blat stołu, musisz wybrać materiał na płaską powierzchnię. Jedną z sugestii jest użycie drewnianego bloku rzeźniczego, który jest na tyle uniwersalny, że można go dopasować do dowolnej kolorystyki w kuchni. Jednak sklejka będzie również działać równie dobrze, gdy zostanie wyszlifowana, dokładnie wykończona i uszczelniona. Jest to szczególnie dobry sposób, jeśli chcesz dodać dekoracyjny wygląd do routera. Dodatkowo możesz wybierać spośród różnych tonów podczas dodawania ostatecznego wykończenia. Tylko upewnij się, że wosk, olej lub bejca są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Jako kolejną sugestię możesz rozważyć zakończenie procesu wykańczania przed instalacją, co może być łatwiejsze niż próba obejścia sprzętu po przymocowaniu listwy przypodłogowej.

Do rzeczywistej instalacji będziesz musiał przymocować drewno do stołu za pomocą zawiasów fortepianowych, które pozwolą ci złożyć element w dół. Zawiasy te można umieścić bezpośrednio pod istniejącym blatem, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, lub można je przymocować do wąskiego bloku poniżej, o ile konfiguracja jest wystarczająco mocna, aby utrzymać ciężar tarcicy i wszystkiego, co znajduje się na górze.

Stojak podtrzymujący blat może być również wykonany z drewna i przymocowany do boku blatu za pomocą zawiasu, aby złożyć go do środka. Lub możesz użyć metalowych wsporników, które również działają.

READ  Oleksandr Usyk walczy z Anthonym Joshuą w kosmicznej masce w szalonej pętli