Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto dokładny lakier do paznokci, który Margot Robbie miała na sobie w scenie butów Barbie

Oto dokładny lakier do paznokci, który Margot Robbie miała na sobie w scenie butów Barbie

the lalka Barbie Komunikat prasowy był pełen wielu pamiętnych momentów, ale żaden nie był bardziej hakerski niż pierwszy rzut oka na Margot Robbie wychodzącą na palcach z buta Barbie. W pełni wysklepione stopy. Kultowa scena jest teraz wirusowa dla wszystkich Chrissy Teigen Do Shay Mitchell Do Dua Lipa Próba odtworzenia magii filmu.

Rubin niedawno Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej Nie używali podwójnej stopy i zajęło im to tylko osiem ujęć, aby uzyskać odpowiednią scenę. Dwustronna taśma klejąca dociska jej but, a ona chwyta drążek, żeby zachować równowagę.

Pokaż więcej

Jeśli chodzi o idealne stopy lalki Barbie, wizażystka i wizażystka filmu Iwana Primorac Powiedzieć wesołość Miała kilka możliwości, aby uzyskać odpowiedni wygląd. Primorac powiedział: „To było interesujące, ponieważ oczywiście było napisane i częściowo marionetkowe”. „Myślałem, że scenariusz jest tak sprytny, że zawsze są na palcach. Kiedy Margot spłaszcza stopy, nagle zaczyna się historia. Zawsze wiedzieliśmy, że będziemy musieli nakręcić ten moment i sceny po nim. Zrobiliśmy to i pomyśleliśmy, że jeśli stopy Margot nie wyglądają wystarczająco fajnie, musimy coś wymyślić”.

Ostatecznie ostatnie ujęcie to połączenie makijażu ciała i naturalnego piękna Robbiego, które nie wymagało montażu. „Zrobiliśmy specjalny makijaż ciała dla Margot, aby pasował do karnacji” – mówi Primorac. Była tak dobra w utrzymywaniu stóp w łuku i nagle stało się jasne, że jej stopy są takie doskonałe. Podczas kręcenia powiedziałem: „Jeśli to konieczne, dam Grecie notatki do zapamiętania w montażu, że potrafią wszystko zorganizować”. Więc wszyscy się zgodziliśmy i czuliśmy się z tym bardzo dobrze. Nakręciliśmy materiał, a kiedy go obejrzeliśmy, był naprawdę doskonały”.

Makijaż ciała był kluczem do stworzenia idealnego wyglądu lalki Barbie. Primorac zaprojektował niestandardowy makijaż ciała i twarzy dla każdego aktora, który został wykonany przez ich zespoły zajmujące się fryzurami i makijażem. „Martwiłam się o zmarszczki na pięcie, palcach i palcach, ale bardzo dobrze wykończyliśmy jej stopy całym makijażem i kolorem ciała” – powiedziała. „Żadna z nas nie ma odcienia skóry, nasz odcień skóry jest bardzo różny, a kiedy to zrobiliśmy, jej stopy były takie idealne”. Użyłam go do lakieru do paznokci Nude autorstwa Glossify.

Primorac zadbała również o złuszczanie i nawilżenie, aby uzyskać idealny pedicure, podczas gdy Ruby trzymała się swojego schematu pielęgnacji skóry, aby zminimalizować czas spędzany w fotelu do makijażu. „Skóra pasuje wszędzie” – powiedziała. „Niekoniecznie z plastiku, ale wszystko jest dobrze wykończone. Łokcie, kolana, pięty – te ciężkie rzeczy, takie jak podeszwy stóp, gdy są trochę suche i brudne – lalki tego nie mają. Więc zwróciliśmy na to szczególną uwagę, zamiast sprawiać, że którykolwiek z naszych członków obsady wygląda plastikowo i sztucznie”.

Naked by Glossify jest obecnie wyprzedany, ale możesz uzyskać podobny wygląd, robiąc podobne zakupy lalka Barbie– Filmowy lakier do paznokci poniżej.

Francuski różowy brokat

Francuski różowy brokat

Płyn do kąpieli OPI

Płyn do kąpieli OPI

Essie topless i boso

Essie topless i boso

Róż Gucci Elaine

Róż Gucci Elaine

Ariana Yaptangko jest Starszą Redaktorką Urody w wesołość. Możesz ich śledzić @pracownik.


READ  Zabawny przewodnik Marandy w ten weekend 27-29 sierpnia