Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto cztery platformy, które pomogą Ci doskonalić umiejętności gotowania

Oto cztery platformy, które pomogą Ci doskonalić umiejętności gotowania

Cztery platformy mogą pomóc w doskonaleniu umiejętności gotowania

W ubiegłym roku, zwłaszcza podczas pandemii, zapotrzebowanie na wzmocnienie pozycji szefów kuchni w domu wzrosło, gdy nowi i innowacyjni gracze wkraczali w przestrzeń, która przyniosła wyjątkowy wzrost platform wirtualnych. Niektórzy, już wybitni w tej dziedzinie, przeżyli niezwykły rozwój, pamiętając, że każdy chciał doskonalić swoje umiejętności szefa kuchni. Jeśli stałeś na płocie i zastanawiałeś się, czy również powinieneś dołączyć do wózka, oto cztery platformy, które pomogą Ci doskonalić umiejętności gotowania:

Twoje laboratorium spożywcze

Po zostaniu producentem żywności dla MasterChef India, Sanjyot Keer z Bombaju założył w 2016 roku Your Food Lab, które zebrało miliony wyświetleń w Internecie. Dla szefów kuchni tworzenie treści w mediach społecznościowych stało się sytuacją, w której wszyscy wygrywają, ponieważ platformy są pełne różnorodności. Dziś Your Food Lab jest niewątpliwie najbardziej lubianym kanałem wideo o jedzeniu z łatwymi i zabawnymi przepisami.

jedzenie

Foodism, jedna z firm zajmujących się technologią żywności w 2019 r., Ma platformę, na której można dzielić się przepisami dla członków, aby spotykać się i dzielić się swoją miłością i wiedzą na temat żywności. To także punkt kompleksowej obsługi dla smakoszy i profesjonalistów oraz jedyna platforma do motywowania twórców (przepisy kulinarne, styl życia, zdrowie i dobre samopoczucie oraz blogi – zarówno filmy, jak i posty). Foodism oferuje również aplikację mobilną i internetową, która umożliwia użytkownikom interakcję i tworzenie sieci dla biznesu

Kuchnia Capita

Kanał Kabita Singha na YouTube o nazwie Kabita’s Kitchen ma 10,4 miliona subskrybentów. Capita zrezygnowała z pracy w banku, by zająć się synem, a ponieważ miała trochę czasu, postanowiła realizować swoją pasję do gotowania. Celem Kabita jest uproszczenie przepisów, aby każdy mógł je ugotować. Opublikowała swój pierwszy film na YouTube 2 listopada 2014 r., A jej kanał szybko się rozrósł na przestrzeni lat.

READ  Polskie kredyty będą rosły w obliczu spowolnienia wzrostu gospodarczego

Roboso

Roposo „TV by the People” to indyjska platforma mediów społecznościowych, która umożliwia użytkownikom wyrażanie, łączenie się i interakcję ze światem. Dzięki Hungry TV użytkownicy mogą moderować i przesyłać filmy o gotowaniu oraz uczyć się różnych potraw z przesłanych filmów. Zawiera narzędzia do tworzenia fotorealistycznych filmów z muzyką, aplikacjami audio i naklejkami GIF.