Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto 10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Fort Worth w ten weekend

Oto 10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Fort Worth w ten weekend

Ten weekend w Fort Worth i okolicach to muzyka, teatr i komedia. Rozpoczęło się krajowe tournée popularnego musicalu rockowego i musicalu na Broadwayu, a następnie cztery koncerty w ulubionym przez wszystkich honky-tonk, wizyty trzech komików (w tym jednego z najlepszych wszechczasów) oraz nowa lokalna inscenizacja kultowego musicalu . .

Oto najlepsze sposoby na spędzenie cennego wolnego czasu w ten weekend. Czy chcesz więcej opcji? Na szczęście dla Ciebie mamy znacznie dłuższą listę najlepszych wydarzeń w mieście. Również wydarzenia 4 lipca rozpoczynają się na dobre w ten weekend; Sprawdź pełną listę tutaj.

czwartek 29 czerwca

Broadway na przełęczy: Hadestown
Hadestown Przeplatają się dwie mitologiczne historie – o młodych marzycielach Orfeuszu i Eurydyce oraz o królu Hadesie i jego żonie Persefonie – zapraszając widzów w emocjonującą podróż do piekła iz powrotem do zaświatów. Piosenkarka i autorka tekstów Anais Mitchell Beguiling Melodies i reżyserka Rachel Chafkin tworzą poetyckie melodie przeciwko naturze, sceptycyzm przeciwko wierze i strach przeciwko miłości. Produkcja trwa do niedzieli w Bass Performance Hall.

Koncert Bryana Adamsa
Kanadyjski rockman Bryan Adams nagrywa płyty od ponad 40 lat i rzadko zwalnia tempo. Najbardziej znany jest z hitów z lat 80. i 90., takich jak „Cuts Like a Knife”, „Summer of ’69”, „(Everything I Do) I Do for You” i „Have You Ever Really Loved a Woman?” Nadal regularnie wydaje nowe albumy w XXI wieku, a ostatni ma się ukazać w 2022 roku Tak szczęśliwy, że aż boli. Na tym koncercie w Dickies Arena dołączą do niego goście specjalni Joan Jett i The Black Hearts.

Koncert Austina Meada
Austin Mead, rockman z Teksasu, powoli, ale systematycznie zdobywał popularność na stanowej scenie muzycznej w ciągu ostatniej dekady. Podobnie jak wielu dobrze zapowiadających się muzyków, był częścią sceny festiwalowej i otwierał wiele koncertów Rockin’ the River w Panther Island Pavilion. Będzie głównym bohaterem tego koncertu w Billy Bob w Teksasie, promującego jego album z 2022 roku, Sztuka abstrakcyjna dla niespokojnych umysłów.

piątek 30 czerwca

READ  Loki, odcinek 5, Potwory w pracy, Major Grom Plague Doctor: Co obejrzeć 7 lipca

Dickies Arena przedstawia Dave Chappelle na żywo
Dave Chappelle jest uznawany za jednego z największych komików wszechczasów. W 2019 roku otrzymał prestiżową nagrodę im. Marka Twaina za amerykański humor. Jego praca przyniosła mu ponad 30 nominacji i nagród w telewizji i filmie za projekty, w tym za przełomowy serial komediowy. Pokaz Chappelle’aoraz programy komediowe i występy gościnne Sobotni wieczór na żywo. Wystąpi w Dickies Arena.

Arlington Improv przedstawia Erica Griffina
Eric Griffin, amerykański aktor/komik pierwszego pokolenia, jest pracowity, ambitny, utalentowany i, co najważniejsze, „zabawny” – według jego matki. Griffin podjął decyzję w 2003 roku, aby rzucić pracę i całkowicie zająć się komedią. To wyzwanie opłaciło się, ponieważ pojawił się w Showtime i Comedy Central, w wielu krajowych reklamach i nie tylko. Wystąpi pięć razy w ciągu dnia w niedzielę w Epigall Arlington.

Skradzione prezenty gildii szekspirowskiej dźwięk muzyki
The Stolen Shakespeare Syndicate zaprezentuje jeden z najbardziej ukochanych musicali wszech czasów, dźwięk muzyki. W 1938 roku w Austrii młoda guwernantka wraca bogata, muzykalna i radosna do rozbitej rodziny, tylko po to, by stawić czoła niebezpieczeństwu i intrygom, gdy naziści zdobywają władzę. Produkcja potrwa do 23 lipca w Arts Fort Worth.

Hiena jest przedstawiana przez Mike’a Stanleya
Sarkastyczny, dowcipny, przebiegły, bezczelny – Mike Stanley, pochodzący z Detroit, ma wszystkie te cechy, ale żadna (na papierze) nie jest w stanie wymierzyć sprawiedliwości Stanleyowi na scenie. Spędziwszy dekadę na doskonaleniu swojego rzemiosła w wietrznym Chicago, Stanley nieustannie koncertuje, zarówno w kraju, jak i za granicą. Do soboty wystąpi cztery razy w Hyena’s Comedy Nightclub.

Koncert Tanyi Tucker
Piosenkarka Tanya Tucker jest członkiem królewskiej rodziny muzyki country, która działa w branży od 14 roku życia. Jej długa kariera, która rozpoczęła się w 1972 roku, doprowadziła ją do tego, że przez trzy różne dekady miała szereg singli w Top 10, w tym „What’s Your Mama’s Name?”, „Just Another Love” i „Two Birds in a Hurricane”. Słodki westernowy dźwięk.

READ  Czego dowiedzieliśmy się w tym tygodniu... o szkockiej walucie, nosorożcach, nieszczęściach wyścigów i starożytnej rybnej kolacji na Orkadach

Sobota 1 lipca

Koncert Aarona Lewisa
Aaron Lewis, były wokalista zespołu rockowego Stain, przeniósł się do muzyki country w 2012 roku i pozostał tam przez całą dłuższą przerwę w działalności zespołu. Fani country przyjęli go z otwartymi ramionami, ponieważ wszystkie cztery jego albumy trafiły do ​​pierwszej dziesiątki na listach przebojów Billboard Country, w tym jego najnowszy album z 2022 roku. napięta na obu końcach. Ponownie zagra w Billy Bob’s w Teksasie.

niedziela 2 lipca

Mike i The Moonpies na koncercie
Pochodzący z Austin Mike i Moonbees grają własną markę neotraditional country i Americana od 2007 roku, kiedy to zostali utworzeni przez piosenkarza i autora tekstów Mike’a Harmiera. Pięcioosobowy zespół wydał w swojej karierze osiem albumów, ostatnio w 2021 roku jeden na nim rośnie. Zagrają w Billy Bob’s w Teksasie.

Zdjęcie T. Charlesa Ericksona