Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oszałamiający młody lekarz, który twierdzi, że „ciągle martwi się” rachunkami, jest właścicielem mieszkania o wartości 500 000 funtów bez kredytu hipotecznego i jest dyrektorem rodzinnej firmy inwestycyjnej

Oszałamiający młody lekarz, który twierdzi, że „ciągle martwi się” rachunkami, jest właścicielem mieszkania o wartości 500 000 funtów bez kredytu hipotecznego i jest dyrektorem rodzinnej firmy inwestycyjnej

  • Dr Robert Lorenson jest wymieniony jako dyrektor Westholme Investments Limited
  • Firma zainwestowała ponad 2 miliony funtów, a wcześniej prowadziła pole golfowe

Dr Robert Lorenson twierdzi, że „ciągle martwi się”, jak opłacić swoje rachunki, ale jest dyrektorem rodzinnej firmy inwestycyjnej i posiada mieszkanie o wartości 500 000 funtów bez kredytu hipotecznego.

Przywódca Młodszych Lekarzy wywołał kontrowersje, idąc na ślub przyjaciela podczas pierwszego strajku Młodszych Lekarzy – jednocześnie namawiając członków związku do poświęcenia pensji i przejścia do pikiet.

Stażysta GP pracuje dla Dartford and Gravesham NHS Trust, spędził rok po ukończeniu studiów, aby pracować jako niezależny lekarz pierwszego kontaktu za „pieniądze i luksus”, zgodnie z jego stroną na LinkedIn.

Dr Laurenson jest wymieniony obok swoich rodziców i rodzeństwa jako dyrektor Westholme Investments Limited.

Firma zainwestowała ponad 2 miliony funtów i wcześniej zarządzała polem golfowym w Surrey, określanym jako „jedno z najlepszych” w hrabstwie.

Dr Robert Lorenson twierdzi, że „ciągle martwi się” o to, jak zapłacić rachunki, ale jest dyrektorem rodzinnej firmy inwestycyjnej i posiada mieszkanie o wartości 500 000 funtów bez kredytu hipotecznego.
Przywódca Młodszych Lekarzy wywołał kontrowersje, obiecując uczestniczyć w ślubie przyjaciela podczas pierwszego strajku Młodszych Lekarzy.
Ludzie w pikiecie przed szpitalem Queen Elizabeth w Birmingham na początku czterodniowego strajku członków Brytyjskiego Stowarzyszenia Medycznego

Dr Laurenson został mianowany dyrektorem w 2013 roku, rok po rozpoczęciu studiów pierwszego stopnia z medycyny w Barts i London School of Medicine and Dentistry.

Rozumie się, że nie ma codziennych obowiązków w firmie, nie otrzymuje wynagrodzenia ani dywidend i nie jest akcjonariuszem.

Uczęszczał do Sevenoaks School w Kent, jednej z najbardziej prestiżowych szkół z internatem w kraju, która pobierała do 46 566 funtów rocznie za szóstą klasę.

READ  Film Leaked Pixel Fold pokazuje wewnętrzny ekran z grubymi ramkami