Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oryginalne filmy Netflix do obejrzenia w marcu 2022 r.

Netflix planuje wypuścić aż 86 oryginalnych filmów w 2022 roku, z których wiele pojawi się w marcu. Nowy miesiąc zaczyna się w przyszłym tygodniu i czeka nas mnóstwo nowych przygód. Zabawa zaczyna się 2 marca, kiedy pojawiają się pierwsze dwa oryginalne filmy miesiąca.

Na początku lutego Netflix zaprezentował imponującą listę ostatnich jedenastu miesięcy 2022 roku, w tym kilka ogromnych hitów wypełnionych gwiazdami. Kilka z nich, w tym Ryan Gosling szary człowiek A noże wyjęte 2, później w ciągu roku. Jednak najważniejszy punkt marca jest łatwy Projekt Adamaktóry jest rekonfigurowany czerwona uwaga Aktor Ryan Reynolds ze swoim odpowiednikiem wolny człowiek Dyrektor Shawn Levy. Emilia w Paryżu Fani również będą chcieli skorzystać z kasy niespodzianka Odkąd w filmie występuje Lily Collins.

W tym miesiącu na liście znalazło się również wiele filmów z całego świata. Nie musisz jeździć z plecakiem po Europie, żeby to zobaczyć jesienna dziewczyna z Polski lub niewidoczny wątek z Włoch. Abonenci Netflix nie potrzebują biletu lotniczego, aby zobaczyć Koreę Południową Piraci: Ostatni Królewski Skarb. Oto kilka filmów, które trafiły na Netflix w marcu.

3 marca

przeciwko lodzie Jest to duński film, w którym występują Gra o tronNikolaj Coster-Waldau. Koncentruje się na dwóch mężczyznach podróżujących na Grenlandię, aby zdobyć zagubioną mapę inspirowaną wyprawą do Danii z Arktyki z 1909 roku. Piraci: Ostatni Królewski Skarb Opowiada historię piratów Joseon, którzy szukają królewskiego złota zagubionego na morzu.

PoprzedniNastępna

3-4 marca

w Weekend poza domem (3 marca) Leighton Meester gra Amerykankę, która próbuje odnaleźć swoją najlepszą przyjaciółkę, która zaginęła podczas podróży do Chorwacji. niewidoczny wątek (4 marca) opowiada o nastoletnim chłopcu, który podczas kręcenia filmu dokumentalnego dowiaduje się zaskakującej prawdy o swoich rodzicach. słaby (4 marca) Koncentruje się na Layli, która chce sama znaleźć szczęście, podczas gdy jej rodzina próbuje ją z kimś umówić.

READ  Wyboista droga CD Projektu od Cyberpunka 2077 do Phantom Liberty

PoprzedniNastępna

8-9 marca

jesienna dziewczyna (8 marca) Dedykowany miłośnikom filmów lat 60., skupia się na polskim artyście, który być może przestanie być odpowiedzialny za swoją karierę. bombardowanie (9 marca) Duński dramat o II wojnie światowej opowiadający o mieszkańcach Kopenhagi, których życie zostało zrujnowane, gdy ich szkoła stała się celem bombowców. Film oparty na prawdziwej historii.

PoprzedniNastępna

Projekt Adam – 11 marca

Film Netflix będzie intensywnie promowany w marcu Projekt AdamaNowy film z udziałem Ryana Reynoldsa. Gra Adama Reeda, pilota, który podróżuje w czasie i łączy siły ze swoim 12-letnim ja, aby uratować przyszłość. Reynolds grał wcześniej tytułową rolę czerwona uwaga na Netflix, a film wyreżyserował wolny człowiekSeana Levy’ego.

PoprzedniNastępna

15-18 marca

Oczy Marilyn (15 marca) Koncentruje się na dwóch psychopatach, którzy znajdują uzdrowienie dzięki zamiłowaniu do jedzenia. Ruby ją uratowała (17 marca) Występuje w roli Granta Gustina jako żołnierza stanowego, który marzy o dołączeniu do jednostki policji K-9 z pomocą niegrzecznego szczeniaka ze schroniska o imieniu Ruby.

w czarny krab (18 marca) żołnierz podejmuje niebezpieczną misję zakończenia wojny apokalipsy i uratowania córki. bez pożegnania (18 marca) Opowieść o architektu i artyście mieszkającym w Peru.

PoprzedniNastępna

Nieoczekiwane zyski – 18 marca

niespodzianka To kolejny film z gwiazdorami, który trafi na Netflix w marcu. Ten gwiazda Jason Segel (Jak poznałeś swoją matkę?), Jesse Plemons (moc psa), a Emilia w Paryżu’ Lily Collins. Koncentruje się na kradzieży pustego domu wakacyjnego dla miliardera, który traci równowagę po nagłym przybyciu bogatego mężczyzny i jego żony.

PoprzedniNastępna

Od 21 do 31 marca

w dobrych rękach Film (21 marca) opowiada historię samotnej matki, która cierpi na śmiertelną chorobę i stara się zabezpieczyć przyszłość swojej córeczki. Miłość jest jak spadające płatki (24 marca) to historia miłosna o młodej fotografce i fryzjerce, której życie zmienia prosty los. wszystko grad (30 marca) opowiada o słynnym meteorologu, który opuszcza rodzinne miasto po tym, jak nie przewidział niebezpiecznego gradobicia.

READ  365 Days 2 nie pojawi się na Netflix we wrześniu

Poprzedni