entertainment

Opóźnienie filmu, które rozgniewało fanów

„Fanboys” miał być brudną komedią, która przyciągnęłaby kujonów z „Gwiezdnych wojen” i innych internetowych profesjonalistów, opowiadając o grupie przyjaciół, którzy próbują zajrzeć do „Mrocznego widma”, zanim trafi do kin. W retrospektywnej historii mówionej z okazji dziesiątej rocznicy podniecenie Przeprowadził wywiady z członkami obsady i ekipy, którzy zauważyli, jak wielki szum wywołał ten film zarówno wśród fanów kina, jak i maniaków Gwiezdnych Wojen. Reżyser Kyle Newman wyjaśnił, że film miał swoją premierę podczas „pierwszej europejskiej celebracji Gwiezdnych Wojen”. „Leciałem sam i pokazałem swoją historię ponad 1000 fanom. To był mój pierwszy prawdziwy test, podstawowa publiczność!… Kiedy film się skończył, publiczność oszalała. W rzeczywistości film otrzymał ponad cztery minuty owacje na stojąco, które strzeliłem i pokazałem Harveyowi.” [Weinstein], co bardzo się ucieszyło. Program stał się legendarny, ponieważ reakcja fanów rozprzestrzeniła się w Internecie, a fani Gwiezdnych Wojen natychmiast się nim zachwycili. i chroniący go. Niestety, [practically] Nikt nigdy nie widział tego fragmentu filmu”.

Ciągłe opóźnienie „Fanboys” przez kierownika studia, w które zaangażowani byli ludzie tacy jak Harvey Weinstein, który chciał zmienić film w coś przypominającego współczesne komedie, takie jak „40-letni dziewica”, sprawiło, że „Fanboys” nie mógł się trzymać Data wydania. W trakcie tego cały ten początkowy szum wokół „Fanboys” wyparował, wyrzucając jedynych kinomanów, którzy pasjonowaliby się tematem.

READ  Jak mega agent łączy siły z innymi modelami, aby zbadać młodych artystów pod kątem stabilności

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment