Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Operacja Gwizdanie”: najnowsze informacje o polskim filmie dramatycznym

– reklamy –

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun polskiego dramatu kryminalnego „Operacja Hiacynt”, znanego również jako Hiacynt. Fabuła filmu wciąż łączy się ze smutną, prawdziwą historią tajnej operacji komunistycznej policji w latach 80. XX wieku mającej na celu wykrycie homoseksualistów w Polsce. Właśnie otworzył się zwiastun z pokojem przesłuchań, w którym przesłuchiwano geja w ten sposób. To fabuła z lat 90., która z pewnością wywoła homofobiczne uczucie z takich ujęć.

Operacja Gwizdanie na Netflix: Morderstwo z brzydkim mrocznym sekretem

Przedstawia Roberta jako młodego policjanta, którego nie ma w głównej reklamie i jest ścigany przez gejów, którzy są seryjnym mordercą. W czasie śledztwa poznał Erica, po czym postanawia zrobić z niego detektywa, nie zdając sobie sprawy, że tęsknota za związkiem może wpłynąć nie tylko na jego życie zawodowe, ale także na życie osobiste. Głównym celem było stworzenie ogólnopolskiej bazy danych polskich gejów, a także osób, które mają już kontakt z takimi osobami. Proces ten doprowadził do rejestracji 11 000 osób. W zwiastunie zobaczysz zawiłe Roberta. Nawet po zamknięciu śledztwa Robert kontynuował poszukiwania zabójcy.

Działanie Sunbula |  Oficjalna witryna Netflix

pluć

4RABET

W filmie wystąpią Tomasz Zitic, Hubert Melkowski, Marek Kalita, Thomas Schuchardt, Sebastian Stankiewicz, Jacques Bonidziałek, Piotr Trojan, Agnieszka Suchora, Tomaz i Losuk, Adriana Chlebica i Miroslav Zbrojević. Tis wyreżyserował polski aktor Piotr Domalewski, który wyreżyserował Cichą noc i Nigdy nie płaczę. Producent: Joanna Szymańska.

Operacja Sonbol (wprowadzenie do USA 1) - Flipboard

Film miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty w Polsce latem tego roku, a następnie został pokazany na Netflix w październiku.

Oficjalny zwiastun polskiego filmu

Data publikacji

Netflix szykuje się do wydania tego polskiego dramatu 13-goNS Październik 2021.

Oto zwiastun:

– reklamy –
Wondershare WW
READ  Film Dewolucja wraca do domu w ciemności Reżyser - / Film