Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OnePlus został znokautowany, aby usunąć fałszywe telefony OPPO i Realme

OnePlus został znokautowany, aby usunąć fałszywe telefony OPPO i Realme

W ciągu ostatnich ośmiu lat OnePlus wypuścił wiele telefonów o ciekawych wzorach i unikalnych funkcjach. Suwak alertów nadal charakteryzuje duże urządzenia firmy, a jednymi z moich ulubionych projektów były telefony OnePlus: OnePlus 6T w kolorze Thunder PurpleTen OnePlus 5T Edycja Gwiezdnych Wojena OnePlus 7 Pro.

Nacisk OnePlus na estetykę projektowania pochodzi z góry. Współzałożyciel i dyrektor generalny Pete Lau często mówi o tym, że projektowanie jest głównym obszarem zainteresowania OnePlus, i doskonale pamiętam jedną rozmowę przed premierą OnePlus 6.

W tym czasie OnePlus wypuszczał swój pierwszy telefon w kolorze czerwonym, a Lau powiedział, że on i zespół projektowy przez kilka tygodni omawiali opcje, aby uzyskać odpowiedni kolor dla urządzenia.

(Źródło zdjęcia: Android Central)

Ostatecznie OnePlus poszedł z czerwienią, która była o 4 USD droższa niż inne alternatywy (niewielka zmiana, gdy pracujesz na ultra-cienkich marginesach), ale w rezultacie Red OnePlus 6 wyglądał absolutnie oszałamiająco. To właśnie ta dbałość o szczegóły w każdym aspekcie urządzenia sprawiła, że ​​firma jest tak uwielbiana przez użytkowników. Niestety OnePlus już tego nie robi.