Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OnePlus wyciąga wadliwą aktualizację OxygenOS 12

OnePlus wypuścił w tym tygodniu OxygenOS 12 z systemem Android 12 na OnePlus 9 i 9 Pro, ale firma już go ściągnęła po doniesieniach o błędach i problemach od użytkowników.

„Jesteśmy świadomi problemów spowodowanych przez aktualizację OxygenOS 12, a nasz zespół programistyczny je naprawia” – powiedział OnePlus. W oświadczeniu do Policja Androida. „Zawiesimy tę aktualizację oprogramowania i udostępnimy nową wersję tak szybko, jak to możliwe”.

Ta wersja była szeroko krytykowana. Policja Androida zadzwoniłem do niej „Po prostu okropne,” Podkreśla potrzebę przełączania ustawień, aby ekran 120 Hz ponownie działał, a niektóre menu zawierają „awarię na żywo” jako przykłady problemów. 9do5Google Zgadzam się: „W przypadku tak zwanej „stabilnej” wersji OxygenOS 12 jest pełen błędów i problemów, które szczerze mówiąc bardzo utrudniają zasugerowanie aktualizacji i instalację na kwalifikującym się telefonie OnePlus, Opublikowano powiedział. Programiści XDA Zaleca się nawet umieszczenie ogłoszenia o służbie publicznej Przywróć ustawienia fabryczne OnePlus 9 lub 9 Pro Próbować ulepszać rzeczy – takie jak Programiści XDA Uwaga, nie jest to coś, co powinieneś robić po aktualizacji oprogramowania.

Oczywiste jest, że nie tylko OnePlus miał szorstką wersję Androida 12. Samsung One UI 4 z Androidem 12 zaczął w tym tygodniu pojawiać się w Galaxy Z Flip 3 i Z Fold 3, ale tak jest Podobno dość zabugowany. Telefony Google Pixel nie były całkiem czyste, zgłaszali użytkownicy Problemy z komunikacją Wygląda na to, że jest to spowodowane błędem w Androidzie 12.

Nie jest jasne, kiedy nastąpi poprawiona aktualizacja OnePlus OxygenOS 12.