Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Olivia Wilde udostępnia rzadkie zdjęcie swojej córki Daisy po pojednaniu z Jasonem Sudeikisem

Beatrice Colon
On się pojawia Olivia Wilde Ma małego pomocnika w ogrodzie, ponieważ jej córka wydaje się mieć całkiem zielony kciuk!

Gwiazda rzuciła okiem na to, co robiła podczas weekendowego wypadu z dziećmi, ujawniając, że spędzają dni na świeżym powietrzu, pielęgnując trawnik.

Aktorka ma dwoje dzieci ze swoim byłym narzeczonym Jason Sudeikisz którym po raz pierwszy związali się w 2011 roku. Zaręczyli się w 2013 roku i choć nigdy się nie pobrali, powitali na świecie pierwszego syna, Otisosiem, w 2014 roku, i ich córka, Daisy JosephineSześć, w 2016 r.

ZOBACZ: Pierwsze spojrzenie na Olivię Wilde nie martw się kochanie W roli głównej Harry Styles

Pobierz program uruchamiający…

jeszcze: David Muir udostępnia rodzinne zdjęcie z dawnych czasów z rzadko widywanymi rodzicami

Olivia udostępniła na Instagramie Słodki strzał jej sześcioletniej dziewczynkiktóry na zdjęciach grupowych wydaje się być jednością z naturą.

Pierwsza przedstawia wyciągniętą rękę Daisy trzymającą niebieskie jajko nad bukietem jagód i pudełek po jajkach, w typowym dziecięcym stylu: Na ramieniu ma tymczasowy tatuaż, który już zanika, A jej paznokcie też pękły od blaknącego jasnoróżowego lakieru do paznokci.

jeszcze: Megan Fox ma na sobie bikini ze stringami – a jej włosy są koloru blond!

Poniższe zdjęcie udostępnione przez jej mamę, aktorkę, przedstawia sześciolatkę jako uroczego małego pomocnika, trzymającego czerwoną konewkę i czule wylewającego trochę wody na zielone liście i różowe kwiaty.

Wygląda na to, że mała Daisy ma całkiem zielonego kciuka

READ  Zakwestionowanie dziedzictwa „dyplomacji pingponga”, 50 lat później

Słodkie ujęcie weekendu pojawia się po tym, jak Olivia i jej były narzeczony, Jason, Wygląda na to, że dochodzi do jakiegoś pojednaniapo intensywnych kilku miesiącach naznaczonych dramatem związanym z opieką nad ich dziećmi, a także relacjami menedżera Booksmart z Harry’ego Stilesa – Obaj ogłosili, że rezygnują pod koniec 2022 roku – i bardzo dobrze wypowiadali się o filmie, nie martw się kochanie.

jeszcze: Gwiazda NCIS, Pauley Perrette, wygląda niesamowicie inaczej z blond lokami w przeszłości

jeszcze: Charles Spencer dzieli się oszałamiającym spojrzeniem na ulubiony pokój w dawnym domu księżnej Diany

Zdjęcia udostępnione przez codzienna poczta Obaj doganiają w Los Angeles pozornie w dobrych humorach, gdy przechadzają się po parkingu i przyjaźnie rozmawiają.

Napięcie między byłą parą osiągnęło rekordowy poziom, gdy aktorce rzekomo wręczono dokumenty prawne od jej byłego narzeczonego podczas awansu. nie martw się kochanie na CinemaCon

Ich spotkanie na zdjęciach okazuje się w pewnym momencie subtelnie czułe, tak jak oni Sfotografowany w łonie Podczas gdy oni się żegnali.

Czytaj więcej Witam! my historie tutaj

Podoba Ci się ta historia? Subskrypcja newslettera Aby otrzymywać inne historie, takie jak ta, prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.