Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Okulary Lenovo T1 to okulary, które wyświetlają ekran 1080p na twojej twarzy

Okulary Lenovo T1 to okulary, które wyświetlają ekran 1080p na twojej twarzy

Lenovo to najnowsza firma, która promuje monitor USB-C zaprojektowany z myślą o Twojej twarzy. Nowe okulary firmy T1 Umieść ekran OLED Full HD przed każdym okiem Zostało to ujawnione dzisiaj podczas IFA i nie tylko Domyślny wyświetlacz Lenovo.

Ten szczególny wyświetlacz do noszenia, jak twierdzi Lenovo, wygląda bardzo podobnie do inteligentnych okularów innych konsumentów. W tym NxtWear Air firmy TCL, który stawia przed Twoimi oczami dwa wyświetlacze micro-OLED 1080p, tak jak w Lenovo T1. Innym podobnym produktem jest Powietrze Niluchociaż częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 90 Hz w porównaniu do 60 Hz T1.

Z tego typu okularami nie masz żadnych doświadczeń VR ani AR i nie możesz bezpiecznie chodzić w nich, ponieważ Twoje widzenie będzie całkowicie zaciemnione, a kabel będzie go ograniczał bez względu na to, skąd pochodzisz. Zamiast tego został zaprojektowany tak, abyś pozostał w miejscu, tak jakbyś oglądał fizyczny telewizor lub ekran, ale efekt sprawia, że ​​czujesz się jak ogromny ekran kinowy. Możesz oglądać filmy, grać w gry i robić swoje tajne cyfrowe gazety, a wszystko to wyglądając jak Daredevil Marvela – bez jego nadświadomości.

Zdjęcie: Lenovo

Zdjęcie: Lenovo

Lenovo zakłada, że ​​gracze mobilni również będą chcieli tych okularów, powołując się na raport globalnych analityków branżowych przewidujący, że będą Globalny rynek o wartości 160 miliardów dolarów dla branży do 2026 r. Podobnie oczekuje się, że zaćmienie rynku strumieniowego przesyłania wideo oznacza, że ​​więcej osób może chcieć oglądać programy w swoich bańkach T1.

Okulary T1 wykorzystują fizyczny przewód do łączenia się z urządzeniami, takimi jak komputery, tablety, smartfony, komputery Mac i inne urządzenia, które mogą przesyłać wideo przez USB-C. Jeśli chcesz używać okularów z urządzeniami iOS, takimi jak iPhone, musisz kupić przejściówkę Lenovo HDMI, a także przejściówkę Apple na cyfrowe AV — wszystko dlatego, że Apple Nadal nie przeniósł się z 10-letniego portu Lightning. Okulary T1 współpracują również z dodatkowym interfejsem Motoroli „Ready For”, który umożliwia korzystanie z aplikacji w stylu desktopowym.

Czas na film w Twoim salonie, który może mieć telewizor lub nie.
Zdjęcie: Lenovo

Dodatkowo okulary są wyposażone w wiele nakładek na nos, które przydadzą się przy dłuższym użytkowaniu oraz oprawkę korekcyjną, jeśli ich potrzebujesz. Okulary T1 są zasilane bateryjnie, ale mogą pobierać energię z odpowiednich urządzeń. Mają też wbudowane głośniki na wypadek, gdybyś chciał, aby film był super prywatny.

Podobnie jak wiele innych okularów do wyświetlania, Lenovo Glasses T1 zostanie wprowadzone na rynek chiński jako pierwsze. W Chinach nazywają się Lenovo Yoga Glasses i pojawią się pod koniec roku. Firma planuje również wypuścić go na „wybranych rynkach” później w 2023 roku. Nie opublikowano żadnych cen.

READ  Robotowi Atlas firmy Boston Dynamics wyrastają ręce, próbując pracować na budowie