Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OKRĄGNIĘCIE BASEBALL PLAYOFF: Proctor wczesnej odmiany;  Majka z Clinton rzuca perfekcyjną partię

OKRĄGNIĘCIE BASEBALL PLAYOFF: Proctor wczesnej odmiany; Majka z Clinton rzuca perfekcyjną partię

Uwolnij nerwy lub pecha drużyny baseballowej Thomas R. Proctor High School.

Jakichkolwiek terminów nie można użyć do opisania dwóch serii napastników zajmujących trzecie miejsce we wtorkowym meczu ćwierćfinałowym klasy AA III ligi z rozstawionym z szóstym rozstawionym Cicero-North Syracuse, Proctor znalazł się w dołku, którego nie mógł rozgryźć.

Northstars wykorzystali błędy i błędy mentalne w tych dwóch inningach, w sumie osiem runów na drodze do przyznania Proctorowi straty 12-7 na Murnane Field.

„Nie przypominam sobie, abyśmy tracili piłki, piłki z lotu ptaka i małe piłki po ziemi” – powiedział trener Proctora, Dave Guido, zdumiony chybieniem swojej drużyny. „To była po prostu szczelność play-offów. Nie spodziewałem się tego po seniorach. … Byliśmy bardzo zdenerwowani. ”

To był rozczarowujący finisz dla zespołu Proctora, który miał 13 seniorów. Zespół zakończył sezon 15-5 po sezonie zasadniczym, który obejmował serię 12 zwycięstw.

Pomimo dwóch szybkich trafień w pierwszej rundzie, Proctor wykonał dwa błędy, które pomogły doprowadzić do trzech runów. Utica odzyskał dwa biegi w dolnej połowie pierwszej rundy z powodu błędów C-NS i był wspomagany przez trzy spacery, a Joe DePaul został uderzony szczyptą. Todd Abraham i Peyton Kimball strzelili bramki, chociaż Proctor pozostał na drugim miejscu.

„Przez cały rok byliśmy bardzo czystym zespołem” — powiedział supergwiazda Abraham. „Nasza obrona wynosiła A1 i to właśnie przegrywała nasza drużyna przez cały rok. Myślę, że byliśmy trochę zdenerwowani. To zdecydowanie nie jest bejsbol Proctora w tych pierwszych rundach.”

C-NS (ogółem 10-10) miał łącznie pięć runów w drugiej rundzie, która rozpoczęła się od błędu, który spowodował, że Proctor znalazł się na buncie. Proctor został zmuszony do zmiany boiska w drugiej połowie.

„Sposób, w jaki rozpoczęliśmy mecz, był dla mnie szokujący” — powiedział Guido. „To było jak policja Keystone”.

To już trzeci sezon z rzędu, w którym Proctor doszedł do ćwierćfinału. CNS zakończył również sezon Proctera w 2021 roku.

Proctor prowadził 9-2 po trzech rundach, gdy starter CNS Bryce Zicaro ograniczył Raiders.

Raiders sprawili, że sytuacja była interesująca dzięki czwartej rundzie obejmującej pięć rund, wspomaganej sześcioma trafieniami.

Jacob Low popełnił błąd rzutu, Abraham i T Bonner strzelili po jednym RBI, a Angelo Podagrossi trafił dwa, dzięki czemu Proctor znalazł się w granicach 9–7. Jednak Proctor zostawił dwóch biegaczy na bazie.

Jednak C-NS – który zakończył z 13 trafieniami i czterema błędami – dodał bieg w każdej z ostatnich trzech rund, aby zwiększyć przewagę. Batista i Wood pozwolili, aby jedno trafienie w trzech rundach ulgi zablokowało Proctora.

Wśród seniorów Proctora jest Abraham, NCAA Division I Binghamton, który zakończył wtorkową porażkę 1 do 4 z RBI, dwoma biegami, spacerem i dwiema skradzionymi bazami.

READ  Niemcy kontra Anglia: starcie Ligi Narodów, aby ocenić postępy, gdy zbliżają się decyzje Garetha Southgate w Pucharze Świata | wiadomości piłkarskie

Juan Baez miał 2 za 3 ze spacerem i osiągnął ponad 400 punktów w sezonie.

Abraham, sportowiec zajmujący się trzema dyscyplinami sportu, powiedział, że „dużo się nauczył” w Proctorze.

„Wspaniali koledzy z drużyny, nauczyciele i najlepsi trenerzy” — powiedział Abraham, który ma zagrać w Utica Blue Sox w sezonie Perfect Game Collegiate Baseball League tego lata. „Nie zamieniłbym tego na żaden inny świat. Nie chciałbym tego robić nigdzie indziej.”

Majka rzuca perfekcyjną partię

Kyle Majka z Clintona uderzył dziewięć pałkarzy i nie pozwolił na żadne trafienia ani spacer we wtorkowej drugiej rundzie III ligi klasy B.

Wysiłek debiutanta na 68 rzutach w połączeniu z szóstą rundą w dwóch rundach pomógł Clintonowi wygrać u siebie 2: 0 z Chittango.

Zgodnie ze statystykami opublikowanymi na stronie internetowej High School Sports Stats, Majka uzyskała średnio 1,21 zdobytych runów w 37 1/3 inningsów rozstawionych w tym sezonie.

Matt King i Cameron Laurier mieli RBI w szóstej rundzie Clintona (w sumie 14-3), co łącznie dało pięć trafień.

Clinton awansuje do gry z numerem 3 i gospodarzem Cazenovii w czwartek o 17:00 w kompleksie sportowym Googin.

Camden Edges Oneida

Drużyna bejsbolowa z Camden strzeliła cztery gole w dolnej części trzeciej rundy i wywalczyła kolejny home run w piątej, gdy rozstawiony z numerem 5 pokonał rozstawiony z numerem 12 Oneidę 5:3 we wtorek na Camden Yards.

Tyler Skinner miał dwa RBI, a Brian Gonzalez i Connor MacArthur również jeden RBI dla Camden (14-5).

Ryan Leos pozwolił na sześć trafień i dwa biegi, trafiając trzy i siedem razy w ciągu pięciu rund. Josh Plumley pozwolił na uderzenie i ucieczkę i trafił trzy w dwóch rundach ulgi.

Brak statystyk dla Oneidy (10-10).

Camden awansuje do gry w czwartek o 17:00 na Cortlandt Stadium (14-6) w ćwierćfinale Division III Class B.

CVA znajduje się w Cazenovii

Rozstawiony z numerem 2 Cazenovia zmierzył się we wtorek z zdenerwowanym numerem 14 Central Valley Academy w meczu drugiej rundy Division III Division II.

CVA (11-11) strzelił dublet od Pace’a Ludwiga w pierwszej tercji. Następnie Thunder dodał kolejny bieg w trzecim.

Ale Cazenovia (16-2) doszedł do siebie po trzech rundach w dolnej części szóstej.

Cazenovia wygrała na siódmym miejscu.

Nie podano indywidualnych statystyk.

Eliminacja adirondacka

Nie będzie powtórki drużyny baseballowej Adirondack.

Wildcats, którzy w zeszłym sezonie zdobyli tytuł III ligi w klasie C i z pechem dotarli aż do półfinału, w tym sezonie awansowali do klasy B.

Zespół zakończyłby sezon 2023 we wtorek porażką 7-3 z Lovellem w drugiej rundzie sekcji.

Adirondacks zakończyli w klasyfikacji generalnej 11-8.

READ  Tech Tennis zdobył uznanie akademickie ITA

Brak statystyk dla dzikich kotów.

Brody Brown prowadził Lovell (11-6) z dwoma RBI. Cztery inne miały RBI.

Westmo zamyka Herkimer

Hunter Kierpiec pozwolił na cztery trafienia i uderzył siedem razy, pomagając piątemu rozstawionemu Westmorelandowi wygrać 4: 0 z Herkimerem zajmującym 12. miejsce w meczu drugiej rundy III ligi.

Kierpiec poprawił się do 7-2 w sezonie po tym, jak pozwolił na pięć spacerów i trafił jednym trafieniem w zwycięskim meczu.

Westmoreland (w sumie 15-5) również pokonał Herkimer w wygranym 10-0 meczu w piątek. Westmoreland odniósł trzy bezpośrednie zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach. Bulldogs wygrali siedem meczów z rzędu od serii trzech porażek z rzędu.

Bulldogi miały łącznie cztery trafienia i dziewięć skradzionych baz. Anthony Sawanik prowadził spacer, skradzioną bazę i RBI. Mitchell Holmes miał również Bank Rezerw Indii.

Robert Stone zdobył dwa z czterech trafień Herkimera. Herkimer zakończył 9-10.

Westmoreland awansował do czwartku w ćwierćfinale Weed Sport z czterema miejscami.

Góra Markham postępuje

Drużyna bejsbolowa z Mount Markham, zajmująca ósme miejsce w rankingu, zdobyła trzy biegi na dole pierwszego, a następnie pokonała Sandy Creek z numerem 9, wygrywając we wtorek 5: 3 w meczu drugiej rundy III ligi.

Kevin Gates zakończył z sześcioma trafieniami dla Mount Markham (11-5-1). Zwycięski miotacz, Mason Big, miał osiem trafień.

Żadne inne statystyki nie zostały podane dla żadnej z drużyn.

Mount Markham awansuje, by zagrać z czołowym rozstawionym biskupem Loudenem (17-2).

Wodospad Schweiler we Frankfurcie

Drugi rozstawiony Beaver River strzelił pięć goli w dolnej części pierwszej tercji w drodze do zwycięstwa 10-2 nad rozstawionym z numerem 15 Frankfurt Schuyler we wtorek w pojedynku drugiej rundy ligi III klasy C.

Nie podano statystyk dla Frankfurt-Schiller (6-11), która zdobyła biegi w piątej rundzie.

Bobby Hazzard miał trzy RBI dla Beaver River (19-2).

11-suwowy, napędzany wewnętrznie Little Falls

Drużyna bejsbolowa z Little Falls, zajmująca trzecie miejsce w tabeli, zanotowała we wtorek 11 rund u siebie w czwartej rundzie i zakończyła we wtorek zwycięstwem 16:3 nad numerem 14 Cooperstown w meczu drugiej rundy klasy I na Veterans Memorial Park.

Nie podano statystyk Little Falls (16-3), które prowadziły 4-2 po 1 rundzie i 6-2 po 3.

Emerson Toulson miał dwa RBI dla Cooperstown (6-10).

Little Falls ma zostać odwiedzony przez Lafayette nr 6 (13-5) o godzinie 18:00 w czwartek w ćwierćfinale sekcji.

Strajk w New York Mills

Tim Kirilko strzelił gola po błędzie w dolnej części siódmej rundy, gdy rozstawiony z drugiego miejsca New York Mills pokonał rozstawionego z numerem 15 Hamiltona 6:5 we wtorek w meczu pierwszej rundy Division III Division IV.

READ  Mistrzostwa Świata przyciągają rekordową oglądalność dla Telemundo i Peacocka

New York Mills (16-3) popełnili sześć fauli w meczu.

Hamilton, który prowadził 3-0 w trzeciej rundzie, zremisował wynik na 5 na szczycie piątej zmiany.

Leo Cruz, Lucas Komnick, Ryan Komnick i Nate Alford mieli RBI dla New York Mills.

Colin Olsen poszedł 2 za 4 z dwoma RBI dla Hamiltona (4-12).

W ćwierćfinale o godzinie 16:30 w czwartek New York Mills zmierzy się z numerem 7 Oriskany (11-4). W zeszłym tygodniu Oriskany dwa razy pokonał New York Mills.

Ćwierćfinały pomogły Oriskany pobiec

Siódmy rozstawiony Oriskany zdobył prowadzenie 2: 0 w pierwszej tercji, a następnie powiększył je o 8 w trzeciej i wygrał 15: 4 z nr 10 Fabiusem Pompejuszem we wtorek w meczu pierwszej rundy III ligi. Gra.

Oriskany dodał również pięć runów w piątej rundzie. Zespół miał 12 trafień i passę 13 spacerów.

Eddie Wright zakończył 4-za-5 z potrójnym, dwoma biegami i czterema RBI dla Oriskany. David Cronauer poszedł 2 za 2 stępem i dwoma RBI, Karsten Bates zakończył 2 za 3 z home runem, stępem, dwoma biegami i dwoma RBI, a Noah Narolis dodał dublet, stęp, dwa biegi, i dwa RBI.

Anthony Kernan pozwolił na dwa trafienia, pobiegł, przeszedł trzy razy i trafił dziewięć w pięciu rundach na kopcu.

Wypędzenie Polski

Trzeci rozstawiony Morrisville-Eaton wyskoczył na prowadzenie 8-0 w pierwszych inningach i pokonał nr 14 w Polsce 12-2 w pięciu inningach w pojedynku pierwszej rundy III ligi.

Riley Dooley (cztery biegi) w połączeniu z Evanem Stewartem (inning) ograniczyły Polskę do dwóch trafień.

Z pomocą Morrisville’a Eatona (12-3), Lincoln Dabson z Marland i agent Marland mieli po trzy RBI.

Carter Cockenham i Neil Waterman zdobyli trafienia dla Polski (5-11). Tornada zdobyły punkty w czwartej i piątej rundzie.

Dolina Zachodniej Kanady rozciąga się przez większość pór roku

Szósty w rankingu Canada West Valley prowadził 7-1 po dwóch inningach, a następnie zdobył 13 punktów w trzecim meczu, pokonując we wtorek 29-6 Remsen nr 11 w pojedynku pierwszej rundy Division III Division IV.

West Canada Valley (14-5) zakończył z 26 trafieniami, zdobywając ponad 20 punktów po raz drugi w tylu meczach. 29 tras to najwięcej punktów zdobytych przez zachodnią Kanadę w tym sezonie.

Shaun Burdick zakończył 5-na-6 z podwójnym, potrójnym i potrójnym (jego trzecim w sezonie. Miał ponad sześć biegów i pięć biegów u siebie.

Brayden Shepherdson poszedł 4 za 5 z dwoma deblami, pięcioma biegami i pięcioma RBI. 507 w tym sezonie.

Iain Farber dodał cztery trafienia, w tym home run. Dodał cztery RBI, cztery przebiegi i parę skradzionych baz. Dylan Dayton dodał trzy RBI.

Zachodnia Kanada zmierzy się w czwartek z Morrisville-Eaton w ćwierćfinale.