Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OHSAA ujawnia postseason dla dziewcząt |  Wiadomości, sport, praca

OHSAA ujawnia postseason dla dziewcząt | Wiadomości, sport, praca

Wreszcie jest. Moment, w którym tworzy się historia, moment, w którym powstają mistrzowie — nadszedł wreszcie moment, w którym drużyny szkół średnich z całej Doliny Mahoning biegną przez wszystkie sezony.

W niedzielę OHSAA ujawniło drabinkę play-off stanowego turnieju koszykówki dziewcząt szkół średnich.

W przypadku trzech krajowych drużyn z 1. ligi pierwsza runda play-offów rozpocznie się 11 lutego, a mecze w 2., 3. i 4. dywizji rozpoczną się 15 lutego.

Lokalne drużyny są dobrze reprezentowane w różnych regionach. W Dywizji II Canfield zajął pierwsze miejsce, a Springfield również zajął pierwsze miejsce w Dywizji IV. Garfield zająłby drugie miejsce w Dywizji III, podczas gdy Salem i Borsuk zajęliby drugie miejsce odpowiednio w Dywizji Drugiej i Czwartej.

Dywizja III to stosunkowo duży obszar dla drużyn gospodarzy. Podczas gdy Garfield jest drugi, Polska jest nr 3, Crestview jest nr 4, a Brookfield jest nr 5. Western Reserve zajął również trzecie miejsce w Dywizji IV.

W Dywizji I Warren G. Harding zmierzy się ze Stowe Monroe Falls, a Boardman zmierzy się z Austintown Vitch.

W Regionie Północno-Wschodnim 1 Dywizji 2, czołowy rozstawiony Canfield zmierzy się z Conneautem nr 26, a zwycięzca nr 27 Niles zmierzy się. Salem zmierzy się ze zwycięskim numerem 17 Burton Berkshire i numerem 22 Jefferson District. Rozstawiony z numerem 9 Struthers będzie gospodarzem sojuszu nr 18, podczas gdy rozstawiony z numerem 20 Howland będzie gościł Chardon Notre Dame-Cathedral, a oddział nr 11 West Branch zmierzy się z numerem 23 Ravenna.

W północno-wschodnim regionie 2. ligi nr 14 East zmierzy się ze zwycięzcami nr 6 West Geauga i nr 15 Kenston. Gerrard z numerem 13 będzie gospodarzem Hubbarda z numerem 21, podczas gdy Chaney pojedzie do Marlington z numerem 3, a Urszulanka z numerem 16 będzie gościć Aurorę.

W północno-wschodniej 1. Dywizji III, nr 14 Columbiana zmierzy się z nr 17 Grand Valley. 13. rozstawiony South Range pojedzie do 9. rozstawionego United, podczas gdy Crestview będzie gospodarzem nr 21 rozstawionej Labry.

READ  Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio: Vinod Kumar zdobywa brąz w męskich dyskach F52

W północno-wschodnim regionie 2 Dywizji III mistrz zmierzy się ze zwycięzcą nr 19 Garfieldem i nr 23 Campbellem. Rozstawiony z numerem 15 Lakeview zmierzy się ze zwycięzcą Brookfield z numerem 5 i rozstawionym z numerem 18 kardynałem Mooneyem, podczas gdy Polska będzie gościć zwycięzcę nr 11, Pymatuning Valley i numer 18. 12 wolność.

Springfield ma pożegnanie w pierwszej rundzie w regionie Northeast 1 Division IV i zmierzy się ze zwycięzcą dwóch drużyn spoza dystryktu. Warren JFK z numerem 14 zmierzy się z numerem 19 Ashtabula St. John’s, a Latonia z numerem 23 zmierzy się z numerem 5 South. Rozstawiony z numerem 8 Mineral Ridge zmierzy się ze zwycięzcą nr 15 Bristol, nr 9 East Palestine i Heartland Christian oraz zagra ze zwycięzcą nr 25 Lordstown i nr 4 Cornerstone Christian.

W regionie Division IV Northeast 2 Badgers zmierzy się ze zwycięzcą nr 25 Sebringiem z drużyny Valley Seeds Christian. Newton Falls nr 10 zmierzy się z MacDonaldem nr 13, a zwycięzca zmierzy się ze zwycięzcą nr 7 Matthews i nr 17 Windham. Szósty rozstawiony Chalker jest gospodarzem 12. rozstawionego zwycięzcy Louisville i 11. rozstawionego Fairport Harding. Wreszcie, nr 22 Maplewood gra w Western Reserve.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej