Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ohio High School Volleyball Coaches Association (OHSVCA) wydaje swoje posezonowe nagrody lokalne

Youngstown, Ohio (WKBN) – Stowarzyszenie Trenerów Siatkówki w Ohio High School ogłosiło w czwartek swoje nagrody posezonowe.

Oto Gracze Roku, Trener Roku, Pierwsza Drużyna, Druga Drużyna i Wyróżnienia wybrane przez trenerów Strefy 1.

Igrzyska Starszych Gwiazd Dystryktu 1 odbędą się w Beaver Local High School 13 listopada o 14.00 i 15.00.

Sekcja 1
gracz roku: Jocelyn Jordan (Austin Town Fitch)
Trener ogólny: Justin Sanford (nad jeziorem)
Pierwszy zespół: Jocelyn Jordan (Austin Town Fitch), Riley Simmons (Austin Town Fitch), Kresgely Rodriguez (Jezioro), Haley Chase (Jezioro)
Druga drużyna: Afton Robbie (Austin Town Fitch), Kami Josky (Boardman), Andy Melkowski (Lakeside)
Wyróżnienie: Kylie Fulquin (Austin Town Fitch), Gia Treveri (Boardman), Tess Collins (Lakeside)

Dywizja II
gracz roku: Lauren Balloni (Gerard)
Trener ogólny: Dan McKinstry (Wschodni Liverpool)
Pierwszy zespół: Peyton Roberts (lokalny Beaver), Parker Wilkins (Canfield), Kia White (East Liverpool), Faith Grafton (East Liverpool), Lauren Balloni (Gerrard), Brie Latell (Gerrard), Courtney Clark (Howland), Remington Ryan (Jefferson) , Chloe O’Rourke (Jefferson), Trinity Lamb (Ursulin), Claire Bronner (Oddział Zachodni), Rajan Greenesen (Oddział Zachodni)
Druga drużyna: Aleia Evanko (Beaver Local), Abby Muckelroy (Canfield), Dalani Ice (East Liverpool), Sydney Park (Genewa), Bailey Walters (Girard), Sianna Dykes (Howland), Lauren Komorek (Hubbard), Helina Edgar (Jefferson), Kelly Byblosky (Ursulin), Adele Peters (Oddział Zachodni)
Wyróżnienie: Emma Joseph (lokalny Beaver), Riley Kinkade (Canfield), Kenzie Headley (East Liverpool), Gianna DeLuca (Genewa), Alison Dworkin (Gerrard), Alyssa Masucci (Howland), Peyton Slovescu (Hubbard), Sarah Stone (Jefferson), Zoe Reed (Salem), Michaela Petty (Struthers), Lorden Dinardo (Ursulin), Hannah Rush (Oddział Zachodni)

Dywizja III
gracz roku: Tara Mała (widok na jezioro)
Trener ogólny: Alisha Auer (Crestview)
Pierwszy zespół: Kendall Bron (Campbell Memorial), Avery Clay (Champion), Elle Jackson (Kolumbia), Grace Oyer (Crestview), Abby Emch (Crestview), Riley McDonough (Labra), Tara Little (Lake View), Maggie Pavlansky (Lakeview), Faith Schneider (Mineral Ridge), Samantha Sowella (Mineral Ridge), Sarah Forsyth (Polska), Maria Primavera (South Range), Grace Knight (United)
Druga drużyna: Lauren Shengledecker (Brookfield), Carla Ramirez Ortiz (Campbell Memorial), Maria Fire (Cardinal Money), Kennedy Caldwell (mistrz), Ava Heinrich (Kolumbia), Alina Orr (Crestview), Emily Downey (Crestview), Fada Allen (Labray) Reagan Price (Lakeview), Lexi Muck (Liberty), Ava Hulett (Mineral Ridge), Olivia Booth (Mineral Ridge), Morgan Bailey (Polska), Saige Payne (Pymatuning Valley), Jamie Feren (South Range), Grayson Kidder (zjednoczone )
Wyróżnienie: Kylie Wellman (Brookfield), Cera Cross (Campbell Memorial), Abby Mitchell (Cardinal Money), Callisto Ridgway (mistrz), Cameron Perkins (Kolumbia), Meredith Hart (Crestview), McKayla Hobbs (Grand Valley), Kalayah Bradley (Labra) , Maddy Payus (Lake View), Mia Parker (Liberty), Gianna Paris (Mineral Ridge), Katie MacDonald (Polska), Mae Strona (Pematoning Valley), Madison Daddo (South Range), Zoe Smith (United)

READ  Rosną obawy o Southgate w Anglii przed starciem z Albanią

Czwarta dywizja
gracz roku: Presley Stokes (Wellsville)
Trener ogólny: Kaitlyn Kristlip (Pole Rozkwitu)
Starszy Przedstawiciel Stanu: Payton Fleischer (Drewno Klonowe)
Pierwszy zespół: Sarah Bates (borsuk), Hannah Bates (borsuk), Hannah Warner (Bloomfield), Morgan Charlton (Bristol), Mia Lee (Wschodnia Palestyna), Mia Jericho (Jackson Milton), Payton Fleischer (klon), Maria Russell (McDonald), Gianna Costantino (McDonald), Riley Millott (południowa miejscowość), Ashley Shrodis (południowa miejscowość), Belen Brongaard (Springfield), Presley Stokes (Wellsville), Alana Amato (Wellsville), Alivia Hughes (Rezerwa Zachodnia), Lisa Eschert (Rezerwat Zachodni). )))
Druga drużyna: Gabriella Miller (Borsuk), Abigail Foster (Bloomfield), Kylie Burns (Bristol), Mia Rossumanno (Chalker), Mackenzie Parker (Wschodnia Palestyna), Lauren Miasick (Hartland Christian), The Big Group (Jackson Milton), Hannah Myers (JFK) ) ), Elisa Baker (Lizbona), Hadassah Rivera (Lowellville), Lauren Sierra (McDonald), Natalie Albert (Newton Falls), Blake Thomas (Sebring), Kia McCauley (Southern District), Sammy McKim (Springfield), Aubrey Ramsay ( Wellsville), Bella Poppleretter (Wellsville), Raylene Meyer (Rezerwat Zachodni)
Wyróżnienie: Haley Myers (Badger), Madeleine Coon (Bloomfield), Megan King (Bristol), Julia Krukowski (Chalker), Eli Berger (Wschodnia Palestyna), Sophia Stewart (Hartland Christian), Grace Jones (Jackson Melton), Isabella Mauro (JFK) ), Ella Grigorino (Letonia), Madison Mariner (Lizbona), Ariana Romano (Lowellville), Emma Harris (Maplewood), Gianna Tautou (Matthews), Grace Bundy (McDonald), Danielle Drake (Newton Falls), Alexa Cruz (Sebring) , Olivia Kearns (Southern Local), Jamajka Brongard (Springfield), Diandra Tinsley (Christian Valley), Brooke Hackney (Wellsville), Angelina Kababianka (Rezerwat Zachodni)