Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogromne oszczędności na ogromnym Samsungu Odyssey G9 w Czarny piątek

Czarny piątek to czas ekscesów, bo zaczyna się sezon jeszcze bardziej ekscesów. W tym duchu myślałem o zakupie kolejnych czterech moich obecnych monitorów i związaniu ich w prowizoryczny montaż za pomocą liny z włosia corgi. W żaden inny sposób nie udałoby mi się osiągnąć tak wspaniałego wyświetlacza, a już na pewno nie na jednym ekranie. Przynajmniej tak myślałem, dopóki James Edward Hardware nie przypomniał mi, że jest ogromny Samsung Odyssey G9 Istniejący.

Po prostu spójrz na tego potwora uczciwie. Ta 49-calowa, zakrzywiona, ultraszeroka deska VA jest wbijana bezpośrednio w otwory w twarzy. Przy rozdzielczości 5120 x 1440 działającej z częstotliwością 240 Hz, aby uzyskać jak najwięcej z tego zabawnego ekranu, potrzeba by trochę mocy graficznej. Jak możesz sobie wyobrazić, ten ogromny ekran ma równie wysoką cenę, ale to także czas na ogromne rabaty, dzięki czemu możesz zaoszczędzić 280 funtów na tym brutalnym ekranie.

Szef RPS Katarzyna przejrzeć wcześniej w tym roku i mieli mieszane uczucia, ale powiedział, że głęboki zakręt jest świetny do grania. Jeśli zastanawiasz się nad tym gigantycznym ekranem, możesz być również zainteresowany 35 najlepszych gier na PC do grania na superszybkim ekranie. Chcę bardzo obszernie sprawdzić Abzu, a ty?

Ekran Odyssey za dużo dla Ciebie? Spójrz na resztę Okazje na Czarny Piątek Watch. Na naszej głównej stronie internetowej znajdziesz wszelkiego rodzaju rabaty, okazje i inne oszczędności Centrum ofert na Czarny Piątek.

READ  Embracer Group pochłonęła ośmiu innych programistów, w tym 3D Realms • Eurogamer.net