Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszenie zimowego line-upu Campbell River Film Festival

Ogłoszenie zimowego line-upu Campbell River Film Festival

Campbell River Film Festival (CRFF) we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Toronto (TIFF) i Tidemark Theatre ujawnił skład nadchodzącego sezonu zimowego 2023.

Campbell River Film Festival zamknął cztery z pięciu filmów na sezon Zima 2023. Bilety okresowe są dostępne w kasie Tidemark lub online pod adresem www.tidemarktheatre.com Cena detaliczna to 60 USD plus obowiązujące podatki i opłaty. Uprawnia posiadacza do pięciu fantastycznych filmów oraz do loterii przy każdym seansie. Pojedyncze bilety do kina są również dostępne w cenie 15 USD plus obowiązujące podatki i opłaty.

Festiwal filmowy jest wynikiem udanej współpracy z Toronto International Film Festival i Tidemark Theatre. To partnerstwo pozwala The Campbell River Group rezerwować filmy, które normalnie nie trafiłyby do kin Campbell River i wyświetlać je w Tidemark Theatre.

Sezon zimowy 2023:

– Wtorek. 24 stycznia – EO

86 min, Polska/Włochy, polski, angielski, francuski, włoski

– Wtorek. 7 lutego — Powrót Tanyi Tucker: z udziałem Brandi Carlile

108 minut, USA, angielski

– Wtorek. 21 lutego – Terytorium

83 minuty, Brazylia/Dania/USA, portugalski z angielskimi napisami

– Wtorek. 7 marca – DO USTALENIA

– Wtorek. 21 marca – pośrednik

129 minut, Korea Południowa, z koreańskimi / angielskimi napisami

Karnety na sezon zimowy Campbell River Film Festival to idealny prezent dla osoby, której trudno kupić na Twojej liście. Sprawdź także kalendarz Tidemark (http://tidemarktheater.com/events/) na nowy rok. Być może ktoś z Twojej listy chciałby bilety na jedno z wielu wydarzeń/pokazów planowanych w nadchodzących miesiącach.

Jeśli zdecydujesz się kupić bilety online, postaraj się dotrzeć do Tidemark przed 24 stycznia, aby je odebrać i uniknąć tłumów w wieczór otwarcia Zimowego Festiwalu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat CRFF, biletów i nadchodzących filmów, skontaktuj się z kasą teatru Tidemark pod adresem 287-PINK lub CRFF pod adresem [email protected].

READ  Wiadomości BBC | Rozrywka | Polska gwiazda otrzymuje zaszczyt gry na pianinie

Jak my Facebook I poszliśmy za nim Świergot

Teatr Filmowy Campbell River, Tedemark