Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłaszamy grudniową datę premiery i więcej aktualizacji z wydarzenia TUDUM

Pełen fantazji serial Wiedźmin inspirowany jest twórczością polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Adaptację stworzyła Lauren Schmidt Hissrich, a producentami wykonawczymi serialu byli Alec Sakharov, Sean Daniel, Thomas Baginsky, Yaroslav Sauko i Jason Brown. Mike Ostrovsky jest producentem serialu fantasy i przygodowego.

Historia opowiada o łowcy potworów Geralcie z Rivii, który dzięki mutacjom posiada nadprzyrodzone zdolności, a jego podróż jest pełna akcji i przygód. Spektakl miał swój pierwszy sezon w 2019 roku (grudzień) i po dwóch latach oczekiwania ma ponownie oddać widzom ich smak. Za bardzo podekscytowany? Czytaj dalej, aby uzyskać wszystkie aktualizacje dotyczące drugiego sezonu Wiedźmina.

Kiedy wyemituje drugi sezon Wiedźmina?

Ostatnia edycja serialu zaplanowana jest na 17 grudnia 2021 roku i składa się w sumie z 8 odcinków i zostanie wydana w całości. Produkcja początkowo została wstrzymana z powodu pandemii, ale udało się ją zakończyć do kwietnia tego roku. Obecnie jest w postprodukcji.

Źródło: SuperHeroHype

Czego można się spodziewać po fabule Wiedźmina?

W fabule pojawi się postać Geralta z Rivii, która chroni życie księżniczki Cirilli, zabierając ją do domu Kaer Morhen po śmierci Yennefer w bitwie pod Sodden. Musisz być chroniony przed mocami nieznanego bohatera, podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony kontynentu walczą o dominację. Historia może również skupiać się na złoczyńcach Fringilla i Cahir, a także może obejmować Dziki Gon.

Jakie jeszcze aktualizacje dotyczące 2 sezonu Wiedźmina?

Podczas obchodów wirtualnego świata TUDUM w Netflix pojawiło się kilka krótkich klipów pokazujących wnętrze programu. Sezon 2 z ośmiu odcinków zawiera następujące tytuły dla każdego odcinka; Jednak tytuł ostatniego odcinka nadchodzącej premiery nie został jeszcze ujawniony.

Odcinek 1 – Ziarno prawdy

Odcinek 2 – Keir Morhen

Odcinek 3 – Co stracone?

Odcinek 4- Redania wywiad

Odcinek 5- Odwróć się plecami

Odcinek 6- Mój drogi przyjacielu

READ  Kup Fruity Shade tutaj

Odcinek 7

Fabuła drugiego sezonu rozpocznie się od pierwszego odcinka A Grain Of Truth, w którym Geralt z Rivii spotyka Nivellana, półbestię i półczłowieka, który został przeklęty i pojawi się Ciri.

Obsada na sezon 2

Sezon Wiedźmina 2
Źródło: Slashfilm
 • Esej Henry’ego Cavill o roli bohatera Geralta z Rivii
 • Freya Allenside jako Cirella (Siri)
 • Anya Chalotra Esej o roli Yennefer z Vengerberg
 • Joey Baty mówi o roli Jaskera
 • MyAnna Buring w roli Tissaiade Vries
 • Eamonn Farine podkreśla rolę Kaher
 • Artykuł Toma Cantona o roli Filavandrel
 • Artykuł Larsa Mikkelsena o roli Strygobora
 • Artykuł Mahesha Jadu o roli Vilgefortza
 • Terrence Maynard Esej jako Artorius
 • Artykuł Mimi Ndiweni o roli Fringilli Vigo
 • Esej Royce Pearson o roli Istredd
 • Anna Shaffer opowiada o roli Trace Merigold
 • Trika Wilson czyta między innymi artykuł o roli Sabriny.

Nowi członkowie są również dodawani do następnej partii. Zawiera Christopher Hevjewesay jako Nevelin, Kim Bodnia artykuł o roli Wismere, Yassin Athor artykuł o roli Quinn, Agnes Bjorn artykuł o roli Vereny, Basil Edenbeans artykuł o roli Eskella (zastępując Thuy Aersted Rasmussen z poprzedniego sezonu), artykuł Paula Poliona o rolę Lamberta, artykuł Aishy Fabian Ross o rolę Lydii, artykuł Messii Simpson o rolę Franceski, Carmel Landiaden jako Violet, Cassie Clairissa w roli Filippy Ellhart .