Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ogłasza Nova Space Inc.  o nowościach

ogłasza Nova Space Inc. o nowościach

Minneapolis, 24 października 2022

MinneapolisA 24 października 2022 /PRNewswire/ – Spółka zależna należąca w całości do Pure Capital Solutions (OTC: PCST) Firma Nova Kosmiczna ogłasza oficjalne partnerstwo z Współpraca Keystone Space (KSC), aby zapewnić członkom KSC wyłączny dostęp do kursów szkoleniowych portalu dla nowych członków i innych zasobów, aby pomóc obecnym i przyszłym profesjonalistom z branży lotniczej zachować konkurencyjność i wspierać rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowaną lokalną siłę roboczą zorientowaną na przestrzeń kosmiczną OhioA Pensylwaniaoraz region Wirginia Zachodnia.

„Naszym celem z Keystone Space Collaborative zawsze było tworzenie połączeń potrzebnych do uczynienia naszego regionu siłą w przemyśle kosmicznym. To nowe partnerstwo i platforma przenosi naszą zdolność do robienia tego na nowy poziom”. Justyna Kasznica, Przewodniczący Rady Dyrektorów Spółdzielni Keystone Space. „Cieszymy się, że możemy zaoferować te nowe korzyści naszym członkom i nadal wykorzystujemy te ekscytujące możliwości, które nasza organizacja może zaoferować naszej sieci i całemu regionowi”.

Region Trzech Narodów wywarł już znaczący wpływ na gospodarkę kosmiczną, wspierając ponad 1000 przedsiębiorstw aktywnie rozwijających nowe technologie i wspierając istniejące Departament Obrony, NASA i specjalne misje kosmiczne. Specjalnie zaprojektowana mapa drogowa programu nauczania, stworzona przez klientów rządowych i ekspertów kosmicznych w Nova Space Inc., składa się z: Darmowe i zniżkowe kursy na takie tematy jak:

  • mechanika orbitalna
  • projekt misji
  • Uruchom i zapłać
  • środowisko kosmiczne
  • Komunikacja

„Dzisiejsi pracodawcy, w różnych branżach, stają przed nowym wyzwaniem spowodowanym tempem innowacji i krótką żywotnością wielu codziennych umiejętności” – powiedział. Christophera AllenaDyrektor Operacyjny, Novaspace. „Od pakietów oprogramowania, z których korzystają nasi pracownicy, przez zmieniające się modele biznesowe, które powodują nowe zakłócenia na rynku, po szybkość, z jaką profesjonaliści zmieniają pracę, pracodawcy muszą stworzyć kulturę uczenia się w organizacji, aby wspierać szybkie zdobywanie i opanowanie nowych umiejętności”.

READ  „Fotobomba w kosmosie”: francuski astronauta tweetuje selfie ze swojego spaceru kosmicznego

Oprócz katalogu empirycznych kursów asynchronicznego zarabiania cyfrowego, które mają pomóc osobom indywidualnym stać się kompetentnymi i pewnymi siebie profesjonalistami z branży lotniczej, portal umożliwi członkom KSC:

  • Uzyskaj dostęp do rosnącej kolekcji artykułów, białych ksiąg i seminariów internetowych KSC
  • Uczestniczyć w społecznych wydarzeniach edukacyjnych z Radą Przemysłu KSC i innymi członkami KSC
  • Uzyskaj dostęp do unikalnej interaktywnej mapy ekosystemu KSC, która identyfikuje interesariuszy i podmioty w branży w regionie
  • Przeglądaj i publikuj regionalne oferty pracy i oferty pracy na interaktywnym i profesjonalnym forum „Tawfiq”

„To partnerstwo jest ważnym krokiem naprzód w definiowaniu ludzkiej strony rozwoju przemysłu kosmicznego. Zapewniając swoim członkom szereg szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego, Keystone Space Collaborative wspiera rozwój siły roboczej w całym regionie oraz Nowa Przestrzeń Jestem dumny z prowadzenia tej inicjatywy.” Józef HorvathCEO Nova Space.

KSC dodaje partnera strategicznego do listy organizacji zawodowych, z którymi już współpracuje Nowa Przestrzeń W tym Space Foundation i AIAA, tworzenie Nowa Przestrzeń Jako uznany na całym świecie lider w dziedzinie wielokrotnie nagradzanego rozwoju zawodowego i edukacji w branży lotniczej i kosmicznej.

O NOVA SPACE INC: Nova Space jest już znana z programów profesjonalnego rozwoju kosmicznego premium, mających na celu wspieranie rozwoju profesjonalistów z branży kosmicznej, przedsiębiorców i liderów biznesu, firm komercyjnych i organizacji rządowych. Założyciele firmy mają ponad pięć dekad wspólnego doświadczenia w operacjach kosmicznych, astronautyce i opracowywaniu spersonalizowanych metod nauczania zarówno w środowiskach komercyjnych, jak i rządowych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź novaspaceinc.com.

O WSPÓŁPRACY KEYSTONE SPACE: Założona w 2021 r. firma Keystone Space Collaborative jest wiodącą organizacją kosmiczną w Trójstanach, której celem jest przyciąganie, rozwijanie i wzmacnianie nowej generacji firm i talentów z branży kosmicznej w OhioA Pensylwania A Wirginia Zachodnia. Łącząc ludzi, którzy pasjonują się kosmosem, Collaborative ma na celu przyciągnięcie większej liczby możliwości tworzenia miejsc pracy oraz sprzyjającego włączeniu społecznemu dobrobytu i wzrostu w tym szybko rozwijającym się sektorze. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź keystonespace.org.

READ  Pożary „widoczne z kosmosu” płoną ponad trzy mile kwadratowe od Highlands

O PURE CAPITAL SOLUTIONS, INC.
Od 2006 roku Pure Capital Solutions, Inc. pomaga małym i średnim firmom poprzez inwestycje i doradztwo. Oferujemy finansowanie krótkoterminowe, faktoring, pożyczki i doradztwo, korzystając z naszej różnorodnej wiedzy. Inwestujemy również bezpośrednio w nasze podmioty stowarzyszone i pomagamy im się rozwijać. Dowiedz się więcej odwiedzając purecapitalsolution.com.

Wyświetl oryginalną treść:https://www.prnewswire.com/news-releases/nova-space-inc-announce-new-professional-development-platform-in-partnership-with-the-keystone-space-collaborative-to-support-talent- Rajd na rzecz dynamicznie rozwijającej się gospodarki kosmicznej 301656557.html

Source Pure Capital Solutions