Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądanie weekendu: 5 filmów i programów do obejrzenia w ten weekend

By Mądrość Deji-Folutile

Z każdym nowym weekendem nadchodzi kolejna szansa na odpoczynek i nadrobienie zaległości w najnowszych filmach i programach.

filmy dokumentalne. Serie. Kino. Karykatura. oprogramowanie do gier. reality TV.

Każdego tygodnia na całym świecie są zaprogramowane tysiące nowych treści, więc poświęciliśmy czas, aby wybrać tylko pięć z nich. Ma to na celu pomóc Ci zawęzić opcje dzięki idealnej mieszance popularnych wydawnictw, ekscytujących filmów dokumentalnych i niecodziennych produkcji, mając nadzieję, że zaspokoją Twój gust i zapewnią rozrywkę lub wiedzę.

-Reklama-

z powrotem w kosmos

Kadr z filmu dokumentalnego Netflix Return to Space

z powrotem w kosmos Jest to dokument Netflix, który śledzi miliardera technologicznego Elona Muska i inżynierów jego firmy kosmicznej SpaceX. Założyciel i jego zespół wyruszają w trwającą dwie dekady misję, aby wysłać astronautów NASA na Międzynarodową Stację Kosmiczną, rewolucjonizując podróże kosmiczne.

z powrotem w kosmos Dostępne w Netflix

bańka

Kadr z filmu The Bubble w serwisie Netflix.

bańka To komedia z czasów pandemii, opowiadająca o przygodach grupy aktorów i aktorek podczas kwarantanny w luksusowym hotelu. W tym zestawie Netflixa fikcyjna obsada zespołu rusza do współpracy, aby nakręcić kontynuację przebojowego filmu.

bańka Dostępne w serwisie Netflix.

Sonic Jeż 2

Sonic Jeż 2 jest kontynuacją Jeż SonicFilm oparty na grze wideo o tym samym tytule. Tym razem Sonic i jego ludzcy przyjaciele łączą siły ze swoim specjalnym towarzyszem, Tailsem, i razem wyruszają w podróż, aby znaleźć potężny mistyczny szmaragd, zanim wpadnie on w niepowołane ręce.

Sonic Jeż 2 Teraz pokazywane w kinach w okolicy.

Furiosa

Furiosa To polski film akcji i thrillera. Film opowiada o męce mężczyzny, który składa swojej byłej dziewczynie, policjantce, brutalną propozycję nie do odrzucenia: albo zinfiltrować gang i pomóc zgłosić wichrzycieli, albo patrzeć, jak jego brat kończy za kratkami.

Chociaż ten szorstki film został wydany w październiku 2021 roku, trafił do emisji kilka dni temu. Furiosa Dostępne teraz na Netflix.

pomiędzy

pomiędzy To nastoletnia komedia fantasy o nastoletniej dziewczynie, która w tragicznym wypadku traci miłość swojego życia. Jednak zrozpaczona bohaterka zaczyna teraz dostrzegać znaki, które prowadzą ją do przekonania, że ​​jej chłopak wysyła jej sygnały zza grobu.

pomiędzy Obecnie na Netflixie.

READ  Nowy album Andrew Birda bada wewnętrzne problemy