Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądanie nowej gry Zelda ukrywa uroczą małą tajemnicę

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Dziś premiera najnowszego systemu Game & Watch firmy Nintendo – tak, nadal nie możemy uwierzyć, że mówimy to również w 2021 roku – jako nowy Game & Watch: The Legend of Zelda Dociera do półek sklepowych. To świetne małe urządzenie z wieloma funkcjami, ale jest jeden mały sekret, który Nintendo pozostawiło nam do czasu premiery.

Chociaż kolorowy ekran systemu i gry Zelda dołączone do konsoli przyciągną twoją uwagę, pamiętaj, aby wyjąć konsolę z obudowy i odwrócić ją, gdy nadarzy się okazja. Z tyłu i w odpowiednich warunkach oświetleniowych powinieneś zobaczyć świecącą ikonę Triforce, udostępnioną czytnikowi Nintendo LifeFerdsigner:

Oto bliższe spojrzenie:

Gra i zegarek Zelda
zdjęcie: Umieść tweeta

Teraz musisz nam wybaczyć, że całkowicie tego przegapiliśmy Recenzja gry i zegarka Zelda – Jak wspomniano, musisz znajdować się w stosunkowo ciemnym pokoju i mieć podświetloną jasność urządzenia, aby to wykryć. Jednak to zgrabny mały dodatek, prawda?

Otrzymujesz dzisiaj nową grę i zegarek Zelda? Czy masz już jeden, gdy mówimy? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Po raz pierwszy The Elder Scrolls Online pozwoli graczom zdobyć przedmioty ze skrzynek z łupami bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi