Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj transmisję na żywo Polska vs Szwecja: Jak dziś wieczorem oglądać finał Pucharu Świata online i w telewizji?

Polska i Szwecja spotykają się, aby zadecydować o jednym z ostatnich miejsc na mundialu 2022 w Katarze.

Duet zakwalifikował się do finału kwalifikacyjnego i już tylko jedno zwycięstwo dzieli od zajęcia miejsca w losowaniu, które odbędzie się w piątek 1 kwietnia.

Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Polska pożegnała się z tym etapem po tym, jak miała zmierzyć się z Rosjanami, i zamiast tego zremisowała ze Szkocją 1:1 w towarzyskim meczu.

Czechy zmusiły Szwecję do gry w dogrywce, a bramka Robina Quaisona z ławki podtrzymuje ich nadzieje na mistrzostwa świata.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem:

Kiedy i gdzie to jest?

Mecz Polska-Szwecja rozpocznie się we wtorek 29 marca o 19:45 GMT. Odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie na południu Polski.

Jak mogę oglądać?

Widzowie z Wielkiej Brytanii będą mogli oglądać mecz na żywo przez Sky SportsUsługa czerwonego przycisku. Abonenci mogą transmitować grę za pomocą niebo idzie Realizacja.

Jeśli nie jesteś klientem Sky, możesz otrzymać plik NOWTV Day Pass tutaj Oglądać bez subskrypcji.

Możemy otrzymać prowizję z niektórych linków w tym artykule, ale nigdy nie pozwalamy, aby miało to wpływ na nasze treści. Ten dochód pomaga finansować dziennikarstwo za pośrednictwem The Independent.

Wiadomości zespołu

Arkadiusz Milik i Bartosz Salamon wcześnie odpadli z meczu towarzyskiego Polski ze Szkocją. Trener Czesław Micniewicz był nieobecny, a Mateusz Klich został zawieszony.

Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski z pewnością przejdą na bok po rozpoczęciu meczu na Hampden Park z ławki.

Szwecja ma do dyspozycji wiele opcji ofensywnych, a Zlatan Ibrahimovic może teraz grać po zawieszeniu. Napastnik prawdopodobnie wyjdzie z ławki, a Dejan Kulusevski nie będzie w grze, mimo że doznał kontuzji twarzy w meczu z Czechami.

Martin Olson wycofał się po doznaniu kontuzji w tym meczu, ale Emile Kraft mógł wrócić po zawieszeniu.

READ  Poniedziałek na Euro 2020: Francja, mistrzowie świata, europejska waga ciężka Hiszpania w 1/8 finału | wiadomości piłkarskie

Oczekiwane składy

Polska XI: Szczęsnego. Biłyk, Glick, Bednarek; Kash, Krechowiak, Moder, Zełenski, Bochackz; Boksa, Lewandowski

Szwecja jedenasta: Olsena. Crafth Lindelof, Danielson Augustinson; Clayson, K.; Olson, Ekdal, Forsberg; Kulusewski, Izaak

Perspektywa

Zwycięstwo Polski: 20/13

Remis: 10/21

Szwecja wygra: 47/20

Prognoza

Może to być trudne przy tak dużej stawce. Polska może być tylko odrobiną nowoczesności dla gry, biorąc pod uwagę ich stosunkowo mniej ważną pracę wcześniej podczas okna międzynarodowego – i to, wraz z kibicami domowymi, może ostatecznie powiedzieć, nawet jeśli gospodarze mieli ostatnio kiepski wynik przeciwko ich przeciwnicy. Polska 2-1 Szwecja (po meczu)