Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Zastanawiam się, gdzie oglądasz Sezon 1 Wiedźmina Połączony? Zatem trafiłeś we właściwe miejsce. Wiedźmin to dramat fantasy oparty na serii książek o tym samym tytule autorstwa polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Akcja rozgrywa się na fikcyjnym lądzie zwanym Kontynentem i początkowo jest opowiedziana z perspektywy trzech postaci: Geralta z Rivii, Ciri z Cintry i czarodziejki Yennefer z Vengerbergu. Te trzy postacie badają kluczowe momenty, które ukształtowały ich osobowości w pierwszym sezonie, zanim ostatecznie łączą się w jedną oś czasu.

Oto, jak oglądać i przesyłać strumieniowo 1. sezon Wiedźmina w serwisach streamingowych Netflix.

Czy 1. sezon Wiedźmina można oglądać za pośrednictwem transmisji strumieniowej?

Tak, sezon 1 Wiedźmina można oglądać w serwisie Netflix.

W głównej obsadzie, napisanej przez Lauren Schmidt Hissrich, znajdują się:

 • Henry Cavill jako Geralt z Rivii
 • Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu
 • Freya Allan jako Ciri
 • Eamonn Farren jako Cahir Maur Dyffrin Ib Silach
 • Joey Batty jako Jaskier
 • MyAnna Buring jako Tissaia de Vries
 • Mimî M. Khayisa jako Fringilla Vigo i
 • Anna Shaffer między innymi jako Triss Merigold.

Obejrzyj transmisję pierwszego sezonu Wiedźmina w serwisie Netflix

Sezon 1 Wiedźmina IDo obejrzenia w serwisie Netflix. Aby obejrzeć program, możesz zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji lub witryny Netflix. Dzięki obszernej bibliotece programów telewizyjnych, filmów i programów oryginalnych możesz w dowolnym momencie zmienić, obniżyć lub anulować subskrypcję.

Możesz oglądać za pośrednictwem serwisu Netflix, wykonując następujące kroki:

 1. Odwiedzać netflix.com/signup
 2. Wybierz plan płatności spośród następujących:
  • 6,99 USD miesięcznie (standardowo z reklamami)
  • 15,49 USD miesięcznie (standardowo)
  • 19,99 USD miesięcznie (premia)
 3. Wpisz swój adres e-mail i hasło, aby utworzyć konto
 4. Wpisz wybraną metodę płatności

Najtańszy Netflix Standard z planem reklamowym oferuje wszystkie filmy i programy telewizyjne z wyjątkiem kilku, chociaż wyświetla reklamy przed lub w trakcie większości treści. Możesz oglądać w rozdzielczości Full HD i oglądać na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.

READ  Powstanie Netflixa The House: Tryb Stop-Motion Foundation

Jego plan standardowy oferuje to samo, ale jest całkowicie wolny od reklam, a jednocześnie umożliwia użytkownikom pobieranie treści na dwa obsługiwane urządzenia z dodatkową opcją dodania dodatkowego członka, który nie mieszka w tym samym gospodarstwie domowym.

Plan Premium oferuje to samo co powyżej, ale dla czterech obsługiwanych urządzeń jednocześnie, z treścią wyświetlaną w rozdzielczości Ultra HD. Użytkownicy mogą pobierać treści na maksymalnie sześć obsługiwanych urządzeń jednocześnie i mają możliwość dodania maksymalnie dwóch dodatkowych członków, którzy nie mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym. Obsługuje także dźwięk przestrzenny Netflix.

Podsumowanie pierwszego sezonu Wiedźmina przedstawia się następująco:

„Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podróżuje ku swemu przeznaczeniu w burzliwym świecie, w którym ludzie często okazują się bardziej źli niż potwory.”

Uwaga: powyższe usługi przesyłania strumieniowego mogą ulec zmianie. Podane informacje były prawidłowe w momencie pisania.


Jesteście ciekawi i zastanawiacie się, gdzie można obejrzeć Snowpiercer (2013)? W tym artykule znajdują się wszystkie szczegóły transmisji. Film science fiction to…

Ahsoka się rozpłakała

Czy chcesz przesyłać strumieniowo Ahsokę online? Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ mamy wszystkie szczegóły transmisji.…

Sezon 2 Wiedźmina

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć drugi sezon Wiedźmina? Nie szukaj dalej, mamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji strumieniowych…


Totally Killer uniósł brwi, gdy ujawniono zwiastun i streszczenie. Było bardzo blisko…