Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Absolutnie początkujący sezon 1 To polski serial internetowy skupiający się na Lenie i Niko, którzy odwiedzają polskie morze, aby nakręcić film przygotowujący do przyjęcia do idealnej szkoły filmowej. Serial wyreżyserowany przez Kamilę Taraburę i Katarzynę Warszicę, a scenariusz Niny Lewandowskiej i Tarabury opowiada ciekawą historię.

Oto, jak oglądać i przesyłać strumieniowo sezon 1 Absolute Beginners w usługach przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix.

Czy możesz obejrzeć pierwszy sezon „Absolute Beginners” za pośrednictwem transmisji na żywo?

Tak, sezon 1 Absolute Beginners można oglądać w serwisie Netflix.

Fabuła opowiada o przygodach Liny i Nico, dwojga ludzi, którzy chcą nakręcić film wstępny do swojej wymarzonej szkoły filmowej. Rozpoczynając tę ​​misję, postanowili udać się na wspaniałe polskie wybrzeże. Kiedy jednak spotykają tajemniczego młodego mężczyznę o imieniu Igor, którego obecność służy jako katalizator do wystawienia na próbę ich przyjaźni, ich plany przybierają nieoczekiwany obrót.

W głównej obsadzie znajdują się:

 • Martina Pieczkowska jako Lena
 • Bartłomiej Deklewa jako Niko
 • Jan Sałasiński w roli Igora m.in

Oglądaj 1. sezon Absolute Beginner w serwisie Netflix

Sezon 1 Absolute Beginners można obejrzeć w serwisie Netflix. Aby obejrzeć program, możesz zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji lub witryny Netflix. Dzięki obszernej bibliotece programów telewizyjnych, filmów i programów oryginalnych możesz w dowolnym momencie zmienić, obniżyć lub anulować subskrypcję.

Możesz obejrzeć serial w serwisie Netflix, wykonując następujące kroki:

 1. Odwiedzać netflix.com/signup
 2. Wybierz plan płatności spośród następujących:
  • 6,99 USD miesięcznie (standardowo z reklamami)
  • 15,49 USD miesięcznie (standardowo)
  • 19,99 USD miesięcznie (premia)
 3. Wpisz swój adres e-mail i hasło, aby utworzyć konto
 4. Wpisz wybraną metodę płatności

Najtańszy Netflix Standard z planem reklamowym oferuje wszystkie filmy i programy telewizyjne z wyjątkiem kilku. Jednak będzie wyświetlać reklamy przed lub w trakcie większości treści. Możesz oglądać w rozdzielczości Full HD na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.

READ  Każdy ma swoją historię. Musimy tylko posłuchać.

Jego plan standardowy oferuje to samo, ale jest całkowicie wolny od reklam, a jednocześnie umożliwia użytkownikom pobieranie treści na dwa obsługiwane urządzenia z dodatkową opcją dodania dodatkowego członka, który nie mieszka w tym samym gospodarstwie domowym.

Plan Premium oferuje to samo co powyżej, ale dla czterech obsługiwanych urządzeń jednocześnie, z treścią wyświetlaną w rozdzielczości Ultra HD. Użytkownicy mogą pobierać treści na maksymalnie sześć obsługiwanych urządzeń jednocześnie i mają możliwość dodania maksymalnie dwóch dodatkowych członków, którzy nie mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym. Obsługuje także dźwięk przestrzenny Netflix.

Podsumowanie pierwszego sezonu Absolute Beginner wygląda następująco:

Film opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół z dzieciństwa, którzy spędzają ostatnie wakacje nad morzem, przygotowując się do szkoły filmowej, i spotykają początkującego sportowca, który rozpala niezwykłe pragnienia.

Uwaga: powyższe usługi przesyłania strumieniowego mogą ulec zmianie. Podane informacje były prawidłowe w momencie pisania.


Po zgromadzeniu zdumiewającej liczby widzów w dniu premiery, „Pięć nocy u Freddy’ego” Blumhouse’a stało się hitem…

Naklejka z horrorem 3

Terrifier 2 powróci do kin w przyszłym tygodniu wraz z zapowiedzią Terrifier 3, ale Screambox…

Hasbro przedstawia nowe postacie z Gwiezdnych Wojen i Spider-Mana podczas wydarzenia 1027 Pulse

Firma Hasbro zorganizowała dziś wydarzenie na żywo 1027, dostępne wyłącznie dla członków Hasbro Pulse, podczas którego ujawniło szereg nadchodzących postaci, w tym…


Miłośnicy horrorów będą zachwyceni epickimi bitwami pomiędzy złoczyńcami w filmach takich jak Freddy vs. Jason i Obcy kontra….