Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem Amazon Prime Video

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem Amazon Prime Video

Jeśli zastanawiasz się, gdzie transmitować strumieniowo The Pianist online, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ mamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji. Film w reżyserii Romana Polańskiego opowiada historię polskiego Żyda Władysława Szpilmana podróżującego po ruinach Warszawy. Ciężko pracuje i polega na życzliwości nieznajomych, aby przetrwać skutki Holokaustu w Polsce. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć szczegółowo o filmie.

Oto, jak oglądać i przesyłać strumieniowo The Pianist w usługach przesyłania strumieniowego, takich jak Amazon Prime Video.

Czy Pianistę można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo?

Tak, Pianistę można oglądać w serwisie Amazon Prime Video.

Akcja filmu rozgrywa się w tle II wojny światowej, kiedy Polska została przejęta przez rząd kontrolowany przez nazistów. Fabuła koncentruje się wokół polsko-żydowskiego pianisty Władysława Szpilmana. Uważa siebie i swoją rodzinę za cel Holokaustu. Wkrótce został oddzielony od rodziny i zesłany do getta warszawskiego. Aby uciec przed brutalnym losem, zmuszony jest stawić czoła trudnym wyzwaniom i przeszkodom. Film zyskał ogromne uznanie za wplatanie się w przerażającą rzeczywistość Holokaustu. W połączeniu z emocjonalnymi zmaganiami głównego bohatera powieści czyni to ją jednym z największych arcydzieł wszechczasów.

Adrien Brody wciela się w Władysława Szpilmana. Inni członkowie obsady to między innymi Emilia Fox, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Julia Reiner i Ed Stoppard.

Oglądaj transmisję strumieniową Pianisty na Amazon Prime Video

Pianistę można oglądać na Amazon Prime Video.

Należy założyć konto Amazon Prime Video, wybierając jeden z planów, jakie platforma streamingowa oferuje swoim potencjalnym abonentom i podając swoje dane.

Możesz obejrzeć film na Amazon Prime Video, wykonując następujące kroki:

  1. iść do Wideo Amazon Prime
  2. Wybierz „Zaloguj się” i „Utwórz konto Amazon”
  3. Zarejestruj się, aby uzyskać członkostwo Prime Video:
    • 14,99 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie z członkostwem Amazon Prime
    • 8,99 USD miesięcznie za samodzielne członkostwo Prime Video
READ  Recenzja Fanfika: Imponująca perspektywa samopoznania

Amazon Prime to płatna usługa sprzedawcy internetowego, która oferuje szybką wysyłkę i ekskluzywną sprzedaż produktów, dlatego członkostwo obejmujące tę usługę i Prime Video jest najpopularniejszą ofertą firmy. Możesz jednak także wykupić osobną subskrypcję Prime Video.

Podsumowanie pianisty wygląda następująco:

„Prawdziwa historia przeżyć pianisty Władysława Szpilmana w Warszawie podczas okupacji hitlerowskiej. Kiedy miejscowi Żydzi zmuszeni są zamieszkać w getcie, Szpilman znajduje pracę grając w kawiarni; kiedy jego rodzina zostaje deportowana w 1942 r., pozostaje tam, pracując przez pewien czas jako robotnik, aż w końcu ukrył się w ruinach rozdartego wojną miasta.

Uwaga: powyższe usługi przesyłania strumieniowego mogą ulec zmianie. Podane informacje były prawidłowe w momencie pisania.

W tym tygodniu w box office jest wiele pozytywów i negatywów. Zaczniemy od dobrych wiadomości. …

Crunchyroll ogłosił mnóstwo nowości podczas panelu branżowego na Anime NYC 2023, w tym kilka nowych informacji o…

W związku z prawdopodobnym ujawnieniem obsady nadchodzącego filmu Fantastyczna Czwórka nowy raport wskazuje, że Mads…

Podczas niedawnego wywiadu dla ComicBook gwiazda Marvela Iman Vellani podzieliła się nowymi szczegółami na temat Kamali Khan/Ms. Marvelowa niespodzianka…