Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj filmy Pixel 6 Pro, które łączą się w całość i rozpadają się w wyciekających filmach

Chociaż Google podzielił się już wieloma informacjami na temat nadchodzącego flagowego telefonu Pixel 6 Pro, w tym Odważny wygląd zewnętrzny, dwa nowe filmy opublikowane w YouTube pokazują, czego Google prawdopodobnie nam nie pokaże: jak wygląda w środku, jak to złożyć i jak to rozłożyć.

Dwa filmy, które wydają się być wykorzystywane do celów szkoleniowych, pokazują, jak to zrobić Stowarzyszenie I demontaż Telefon Pixel 6 Pro. Wydaje się mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zostanie wydany publicznie, ponieważ koncentruje się na pokazaniu konkretnych kroków dotyczących montażu i demontażu telefonu, bez komentarza dźwiękowego i uzyskania mieszanki niskiej jakości grafiki i tekstu oraz muzyki. Jednak filmy nadal są warte obejrzenia, ponieważ są świetnym spojrzeniem na to, jak krok po kroku złożyć smartfon.

Filmy wspominają również o niektórych funkcjach Pixela 6 Pro, których Google jeszcze nie potwierdził publicznie. Film kompilacyjny odnosi się do złącza dla układu ultrawide, a oba filmy pokazują oddzielne kroki dla jednostek SKU mmWave i SKU poniżej 6 GHz, które obsługują informacje w Ostatnie zgłoszenia FCC. Wiele wyraźnych ujęć pokazuje, że telefon ma potężną baterię 19,26 Wh.

Muszę powiedzieć, że nigdy nie widziałem demontażu tej szczegółowej gry w Internecie przed wydaniem telefonu, a to prawdopodobnie stanowi nowy wysoki poziom w trwającej sadze smartfonów Google. Wyciek Przed z oni urzędnik uwolnienie. W tym tygodniu kolejny przeciek Przedstawiono drugą generację podstawki Pixel Stand oraz zdjęcia marketingowe Pixela 6 Pro i mniejszego Pixela 6. A jeśli chcesz zorientować się, jak Pixel 6 Pro może wyglądać w Twojej dłoni, Na to też jest przeciek.

Google ma zamiar ujawnić więcej na temat składu Pixel 6 podczas wydarzenia 19 października.

READ  BT może zaoferować tańsze i szybsze łącze szerokopasmowe, o ile dokonasz zmiany