Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj CDPR, Trigger’s Cyberpunk: Edgerunners otwierające tytuły

Kadr z tytułów otwierających Cyberpunk: Edgerunners, przedstawiający sugerowaną twarz obnoszącą się z kolorem.

zrzut ekranu: Netflix

Zamiast podążać za bardziej tradycyjnym harmonogramem wydawania częstych opóźnień plików Cyberpunka anime przez wiele miesięcy, aż w końcu wypuściło je na długo przed zakończeniem kolorowania, Netflix wybrał zamiast tego Cyberpunk: Biegacze krawędzi Wychodzi na czas. Aby uczcić wrześniowe transmisje serialu, udostępnili wszystkim tytuły otwierające.

Należy zauważyć, że skupiamy się tutaj na Adresy, z sekwencją otwierającą, która jest zasadniczo kredytami. Jednak jest w tym dużo sztuki, aczkolwiek pokazywanej z szaloną prędkością.

Netflix

Wyprodukowane przez CD Projekt Red, to właśnie oni w końcu przynoszą nam tajemniczą działającą wersję Film Cyberpunk 2077Animowany przez japońskie studio animacji Studio Trigger, to naprawdę wygląda na pełną polsko-japońską współpracę. Trigger — utworzony przez Hiroyukiego Imachiego i Masahiko Otsukę, dawniej z legendarnego studia Gainax — zapewnia scenariusz, ale historie są oparte na twórczości polskiego pisarza komiksów, Bartosza Stibora. Sztybor napisał Wiedźmin A Cyberpunka Komiksy to już przeszłość, podczas gdy scenariusz tutaj pochodzi od samego Otsuki, wraz z nowszą nazwą Yoshiki Usa.

Rezultatem będzie oczywiście coś o oszałamiająco innej estetyce niż film CDPR, który nakręciłem w Night City, znacznie bardziej niż kolory pierwszego planu, w reżyserii Hiroyukiego Imaishiego, który wcześniej wyreżyserował Piekielny policjant A Kiru Ra Keru: Zabijaj, nie zabijaj.

To anime zostało nawet zapowiedziane wcześniej Film Cyberpunk 2077 Został wydany w czerwcu 2020 roku, Z pierwszym zwiastunem ukazującym się w zeszłym miesiącu.

Cyberpunk: Biegacze Krawędzi | Oficjalny zwiastun | Netflix

10 odcinków, które zostaną wydane w ciągu dwóch miesięcy na Netflix, historia opisana jako:

O dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w Night City – mieście przyszłości, które ma obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Mając wszystko do stracenia, udaje mu się przetrwać, stając się przestępcą – wyjętym spod prawa najemnikiem znanym również jako cyberpunk.

Kto wie, czy dowiemy się więcej szczegółów przed premierą, ponieważ zarówno to, jak i zwiastun, nie mają wiele do rezygnacji.

READ  Odkrycie oburzone po uchwaleniu przez polski parlament kontrowersyjnej ustawy medialnej | Aktualności