entertainment

oficjalnie. Wielka promocja dla Kolejarza Rawicz

1 listopada, pierwszego dnia przez okno, Kolejarz poinformował Rawicza o dużej transakcji transferowej. Sam Masters oficjalnie dołączył do klubu z Wielkopolski. O porozumieniu między Australijczykami a mieszkańcami Rawicza pisaliśmy w niedzielę.

Michał Gazewski

Sama Mistrzów w Rzeszowie.  Zabarwienie

WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Sam Masters w barwach Rzeszowa

Według naszych informacji Sam Masters, trzeci najskuteczniejszy zawodnik MotoGP sezonu 2021, przeszedł z 7R Stolaro Stali Rzeszów do Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. 30-latek chciał też kolejnego Kolejarza – jednego z Opola, ale ten zdecydował się na podpisanie kontraktu z drużyną z południowej Wielkopolski.

Australijczyk przedstawił Rawicza jako kolejny transfer – wcześniej klub przejął Piotr Oedersky, a potem jako zawodnik dołączył do niego Daniel Kaczmarek. – Nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi kibicami Kolejarza i sponsorami Rawicza. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli fajny sezon – powiedział Sam Masters podczas filmu prezentowanego w mediach społecznościowych.

The Masters działa w polskiej lidze nieprzerwanie od 2015 roku. Australijczyk grał już w klubach z Lublina, Krakowa, Ostro Wielkopolski, Opola i Rzeszowa. W ciągu ostatnich dwóch lat był czołową postacią w Lidze MotoGP, średnio ponad 2+ w czterech sezonach na raz.

Jeszcze do niedawna występy zawodników Rawicza w II lidze żużlowej budziły wątpliwości. Widać teraz, że Kolejarz buduje repozytorium, które może to zamieszać na tym poziomie.

Przeczytaj także:
dziwny powrót
Tragedii nie da się odzyskać

Obejrzyj film Jacob Mikoviak: Poczujemy się na czworakach i pokażemy, jak silni jesteśmy

Okres bezpośredniego transferu na autostradzie. Śledź wszystkie aktualności, sprawdź aktualne składy drużyn! ->

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment