Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce zakładu produkcji słomy kompostowalnej – Tex Year Minima Technology w Europie.  ogród zoologiczny

Oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce zakładu produkcji słomy kompostowalnej – Tex Year Minima Technology w Europie. ogród zoologiczny

Knysno, Polska, 15 maja 2023 r /PRNewswire/ — Tex Ear Group to główna siedziba i notowany na giełdzie znany producent i marka różnych klejów i produktów ekologicznych. Tajwan. Niedawno powstała nowa fabryka Polska We współpracy z firmą Minima Technology, Tajwanu Największy producent biodegradowalnych produktów spożywczych i opakowań do żywności. Będzie 9Cz Tex jest globalną fabryką zamawiającą roku.

Ceremonia otwarcia odbyła się tego dnia 15 majaCz Z udziałem wielu znamienitych gości i prelegentów ze świata przemysłu i rządu Polska i od Tajwan obszar.

Nowy zakład o powierzchni 18 600 stóp kwadratowych, który ma zostać uruchomiony w pierwszej połowie 2023 r., produkuje biodegradowalne słomki wykonane z biodegradowalnych polimerów pochodzenia roślinnego.

Tex Year, dostawca ekologicznych materiałów, był pierwszym producentem materiałów, który zbudował fabrykę Polska Jedna z pierwszych fal tajwańskich inwestycji Europa. Tex Year otworzył swój oddział w Gnyśnie, Polska Aby zapewnić terminową obsługę w Europa Rynek regionalny.

Tex Year produkuje szeroką gamę klejów topliwych przy użyciu w 100% materiałów pochodzenia biologicznego i biodegradowalnych oraz posiada niemieckie certyfikaty DIN i US USDA. TexEar współpracuje z producentami opakowań do żywności, sprzętu AGD, montażu samochodów, obróbki drewna i materacy na drodze do zerowej emisji netto.

Europejski Zielony Ład opublikowany przez Komisję Europejską pod koniec 2019 r. wywołał silną i pilną potrzebę zastąpienia tradycyjnych tworzyw sztucznych.

Tex Year integruje prace CSR z globalnymi możliwościami badawczo-rozwojowymi i partnerami strategicznymi wyższego i niższego szczebla w celu zbudowania zielonej platformy GPS (strategia zielonej platformy) i prowadzenia ciągłych badań i rozwoju zrównoważonych produktów dla zgodnego z ekologią GPS (strategia zielonej platformy). Cechy bio, okrągłe i niskoemisyjne.

Tex Year integruje redukcję emisji dwutlenku węgla z codziennym życiem i ustanawia system monitorowania „śladu węglowego”, aby przyczynić się do „neutralności węglowej” oraz zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i obniżyć emisję dwutlenku węgla. W ostatnich latach na platformie biogospodarki z powodzeniem opracowano różne ekologiczne i zrównoważone kleje topliwe, które uzyskały certyfikat DIN CERTCO. Na platformie gospodarki o obiegu zamkniętym Tex Year opracował innowacyjne rozwiązania w zakresie czystego recyklingu, etykietowania butelek po napojach, klejenia materacy ze sprężynami kieszeniowymi o wysokiej wytrzymałości itp., które zostały wprowadzone do zastosowań produktów w pokrewnych dziedzinach.

zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2077250/ETM_Opening.jpg

ŹRÓDŁO Tex Year Industries Inc.

READ  Włochy i Ukraina zdobywają złoto na europejskich zawodach nurkowych w Polsce