Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oferty gier w Czarny piątek na żywo na Nintendo Switch, PS5 i Xbox Series X

Oferty gier w Czarny piątek na żywo na Nintendo Switch, PS5 i Xbox Series X

odświeża

(Źródło zdjęcia: Sega)

granice akustyczne Nie było go nawet od miesiąca, ale już widzi ogromne rabaty w Amazon. W USA fani mogą chwycić PS5 tylko kopia gry 35 $ (Otwiera się w nowej karcie), ogromne oszczędności w wysokości 42%. Tymczasem kupujący w Wielkiej Brytanii nadal mogą kupić grę Xbox Xbox X| S dla 29,99 GBP (Otwiera się w nowej karcie)i dalej Przełącznik Nintendo dla 32,95 £ (Otwiera się w nowej karcie).

Oferta słuchawek do gier Turtle Beach

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

Dwa najlepsze zestawy słuchawkowe do gier Turtle Beach są nadal w sprzedaży w Wielkiej Brytanii na Amazon. The Gra Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Jest to tylko dostęp 64,99 GBP (Otwiera się w nowej karcie) Od zwykłej ceny detalicznej 89,99 GBP.

Tymczasem wyższa półka Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 Max Słuchawki w dół do tylko 119,99 GBP (Otwiera się w nowej karcie), podczas gdy zwykle kosztuje 179,99 GBP. Jeśli szukasz nowych słuchawek do PS5 lub Xbox Xbox X| S, zdecydowanie rozważ te doskonałe słuchawki o doskonałej jakości dźwięku i długim czasie pracy na baterii.

Aloy w Horizon Zero Dawn z łukiem i strzałami

(Źródło zdjęcia: Guerrilla Games)

w Stanach Zjednoczonych i posiadał PS5? Teraz możesz otrzymać kopię Horyzont Zakazany Zachód Tylko na Amazonie 35 $ (Otwiera się w nowej karcie)Ogromne oszczędności za połowę ceny. jako jeden z roku Najlepsze gry na PS5gorąco przez nas polecany.

Czarny i czerwony kontroler Xbox na zielonym tle

(Źródło zdjęcia: przyszłość)

Bezprzewodowe kontrolery Xbox dla Xbox Xbox X| S został wymieniony na Amazon US. Teraz możesz kupić niektóre z tych podkładek taniej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprzedawane warianty kolorystyczne obejmują standard biały robot (Otwiera się w nowej karcie) i molo (Otwiera się w nowej karcie) Zabarwienie.

czerwony puls (Otwiera się w nowej karcie)i niebieski szok (Otwiera się w nowej karcie)i Przesunięcie księżycowe (Otwiera się w nowej karcie) Więcej jest również na sprzedaż. Spójrz poniżej, aby zobaczyć wszystkie dostępne obecnie oferty.

Oferta na Xbox Series S w Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

xbox s Nadal jest najniższa cena na Amazon UK. Zwykle 249 funtów, sprzedawca obniżył cenę o 60 funtów, podnosząc całkowitą sumę do zaledwie 189 funtów (Otwiera się w nowej karcie). To świetna okazja, jeśli nadal szukasz konsol obecnej generacji, choć z ograniczonym budżetem.

Oferta Nintendo Switch OLED w Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

Kolejna oferta Nintendo Switch jest tutaj, tym razem na Switch OLED. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą kupić Nintendo Switch OLED po rekordowo niskiej cenie 269,99 GBP (Otwiera się w nowej karcie) Teraz w Smyths – to nie jest daleko od rekordowej ceny detalicznej Switcha wynoszącej 259 GBP.

READ  Alpina B6S | zauważył | PistonHeads Wielka Brytania

Chociaż ta umowa dotyczy tylko samej konsoli, możesz wykorzystać zaoszczędzone 40 GBP, aby wybrać jedną z najlepszych ofert gier Switch, które udostępniliśmy dzisiaj. Wahoo!

Oferty w Czarny piątek na PS5

(Źródło zdjęcia: przyszłość)

W przeciwieństwie do zeszłego roku, widzimy przyzwoitą liczbę konsol i pakietów PS5 dostępnych w okresie poprzedzającym Czarny piątek (bardziej w USA niż w Wielkiej Brytanii). Chociaż te konsole i zestawy nie mają zniżki, zdecydowanie warto je rozważyć, jeśli chcesz kupić PlayStation 5 w tym roku.

Warto też obserwować tzw Śledzenie uzupełniania zapasów PS5dzięki któremu dowiesz się, kiedy i gdzie możesz odebrać najnowszy sprzęt firmy Sony.

my

Zjednoczone Królestwo

Karta microSD Nintendo Switch

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

w UK? zakres od Przełącznik Nintendo Karty microSD są nadal mocno przecenione w Amazon. Wszystkie warianty są dostępne w pojemnościach 64 GB, 128 GB, 256 GB i 512 GB, co jest idealne do zwiększenia niewielkiej ilości pamięci dostarczanej z konsolą Nintendo Switch OLED.

Umowy są następujące:

Przedmiotem aukcji jest kierownica wyścigowa Logitech G29 PS5

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

szukam PS5 Skonfiguruj kierownicę wyścigową do gier takich jak Gran Turismo 7? Konfiguracja kierownicy wyścigowej Logitech G29 jest nadal w sprzedaży zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Wielkiej Brytanii. Jest to jeden z Najlepsze koła wyścigowe Możesz kupić, ciesząc się obecnie ogromną zniżką na Amazonie.

Logitech G29 do 199 $ (Otwiera się w nowej karcie) / 199 funtów (Otwiera się w nowej karcie) Na Amazon teraz, jedna z najniższych cen, jakie kiedykolwiek spadły. Biorąc jednak pod uwagę dobrą cenę, spodziewamy się szybkiej wyprzedaży akcji. Jeśli szukasz profesjonalnej konfiguracji kierownicy wyścigowej, lepiej działaj szybko.

Oferta Oculus Quest 2

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

Chłopcze, mamy to Oculus Quest 2 umowa dla ciebie. Jeśli planujesz schwytać a Najlepsze gogle VR Dla siebie masz szczęście. W tej chwili kupujący w USA mogą kupić świetny pakiet za jedyne 1 USD 349 $ (Otwiera się w nowej karcie) na Amazonie. Tymczasem po drugiej stronie stawu kupujący w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tę samą paczkę 349 funtów (Otwiera się w nowej karcie).

Ten zestaw Oculus Quest 2 zawiera gogle 128 GB, kontrolery, a także Beat Sabre i Resident Evil 4 VRdwa z Najlepsze gry VR Za granicą. Sprawdź tę ofertę, zanim zniknie!

Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe Oferta na Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: nie dotyczy)

Ta oferta Nintendo Switch w Czarny piątek może być najlepszą, jaką widzieliśmy przez cały rok. Możesz teraz odebrać pakiet Nintendo Switch, który zawiera konsolę, Mario Kart 8 Deluxe i trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Nintendo Switch online dla 299 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie) lub 259 GBP w moim sklepie Nintendo (Otwiera się w nowej karcie) w UK.

Jeśli szukasz pliku Przełącznik Nintendo Pakiet z okazji Czarnego Piątku Nie możesz się pomylić z tą ofertą. Jeśli szukasz OLED, nie szukaj dalej Czarny piątek oferty Nintendo Switch OLED Teraz największe rabaty.

my

Zjednoczone Królestwo

gry Nintendo Switch

Jeśli szukasz świetnych zniżek na Najlepsze gry na Nintendo Switch, jeśli nie szukaj dalej. Wiele głównych tytułów kosztuje obecnie na Amazon mniej niż 40 USD / 40 GBP, co czyni go idealnym momentem na rozszerzenie biblioteki Switch.

nowo wydany granice akustyczne W Wielkiej Brytanii zaobserwowano ogromną zniżkę, z 40% rabatem, co oznacza, że ​​możesz zdobyć dla niej najnowszą przygodę Sonica Nieco ponad 30 funtów (Otwiera się w nowej karcie)Podczas gdy Lego Star Wars: Saga Skywalkerów on miał 41% zniżki (Otwiera się w nowej karcie) w Stanach Zjednoczonych. Inne gry na wystawie to Nintendo Switch Sports, Mario Kart 8 Deluxe i Splatoon 3.

my

Zjednoczone Królestwo

Stacja ładująca PS5 DualSense

(Źródło zdjęcia: Sony)

Jeśli masz więcej niż jeden Kontrola DualSenseto powinieneś poważnie rozważyć wybór stacji ładującej PS5 DualSense w Czarny piątek.

łatwo jeden z Najlepsze akcesoria do PS5 kup, stacja ładująca DualSense pozwala ładować dwie konsole do gier jednocześnie, oszczędzając Ci ciągłego przełączania kontrolerów – a teraz jest w najniższej jak dotąd cenie.

Na razie ten podstawowy dodatek jest uczciwy 22,99 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie) w Stanach Zjednoczonych i 16,99 GBP na brytyjskim Amazonie (Otwiera się w nowej karcie).

my

Zjednoczone Królestwo

Najwygodniejszy fotel gamingowy

(Źródło zdjęcia: przyszłość)

The Najlepsze fotele gamingowe często są kosztowny. Zastanawiałem się nad kupnem jednego dla siebie w ten Czarny piątek, mając nadzieję na przyzwoitą zniżkę, ponieważ nie mogę usprawiedliwić wydawania teraz ogromnej sumy pieniędzy. Na szczęście nasza redaktorka sprzętu, Alexa McLoughlin, przeszukała sieć, aby sporządzić listę Najlepsze fotele do gier poniżej 250 USD w ten Czarny piątek.

Chociaż obecnie nie ma pliku wyciekł Wybór, możesz wybrać Tkanina Respawn 110 za 212,49 USD (Otwiera się w nowej karcie), Razer Enki X za 229,99 USD (Otwiera się w nowej karcie)albo AutoFull Ergonomic Gamer za 249,99 USD (Otwiera się w nowej karcie).

READ  Amazon App Store Topienie na Androidzie 12 „Stożek śniegu” • Historia

Spodziewaj się, że różne krzesła do gier zostaną przecenione w weekend w Czarny piątek, a niektóre z tych cen prawdopodobnie spadną jeszcze bardziej.

Karta rozszerzeń Seagate z plakietką

(Źródło zdjęcia: Future/Microsoft)

Usuwanie gier z pliku może być prawdziwym bólem Xbox Xbox X lub xbox sżeby zrobić miejsce na nowe. The Karta rozszerzenia pamięci masowej Seagate Xbox To sprawia, że ​​ten problem jest mniejszy, umożliwiając bezproblemowe rozszerzenie przestrzeni dyskowej Xbox — po prostu wsuń ją z tyłu konsoli.

Minusem jest to, że ta łatwa w użyciu karta jest dość droga. Dlatego z ulgą widzę zniżki na wersję 1 TB w okresie poprzedzającym Czarny piątek. Teraz tam Karta rozszerzenia Seagate Xbox o wartości 35 GBP (Otwiera się w nowej karcie) na Amazon w Wielkiej Brytanii, obniżając cenę do 184,99 GBP. W USA jest 20 USD zniżki na kartę rozszerzeń (Otwiera się w nowej karcie)czyli nieco poniżej 200 USD.

Nadal jest drogo, ale mam nadzieję, że pod koniec tego tygodnia cena spadnie jeszcze bardziej – zwłaszcza, że ​​​​osiągnęła poprzednie 164,99 GBP / 189,99 USD. Osobiście miałem jedną z tych kart, a dodatkowy 1 TB przestrzeni dyskowej dodaje do mojego 1 TB Xbox Series X, co oznacza, że ​​rzadko muszę usuwać gry z mojej konsoli (chyba że przejdę do Xbox Game Pass szał pobierania).

my

Zjednoczone Królestwo

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D obok plakietki z napisem

(Źródło zdjęcia: Future/Sony)

Cześć chłopaki! To Vic Hood, zastępca redaktora w TRG. Będę dawał ci najlepsze oferty gier w Czarny piątek przez kilka następnych godzin, zanim przekażę je mojemu szanowanemu koledze Reese Woodowi. Więc pęknijmy.

Jeśli szukasz pliku PlayStation 5 Słuchawki masz szczęście. Na niektórych już obserwujemy zniżki Najlepsze słuchawki PS5 Teraz, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Wielkiej Brytanii, mam wielu sprzedawców detalicznych.

W Stanach Zjednoczonych można zapisywać pliki Ponad 30 USD na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation PULSE 3D (Otwiera się w nowej karcie)i 20 dolarów na Razer X Kaira (Otwiera się w nowej karcie)i 50 $ zniżki na Astro Gaming A50, (Otwiera się w nowej karcie)i więcej 90 USD (!) na EPOS H3 Hybrid (Otwiera się w nowej karcie).

W Wielkiej Brytanii też jest 18 GBP zniżki na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation PULSE 3D (Otwiera się w nowej karcie) (A Edycja o północy w kolorze czarnym za 20 GBP (Otwiera się w nowej karcie)), 70 $ zniżki na Astro Gaming A50 (Otwiera się w nowej karcie)i Prawie 30 USD zniżki na Razer Kaira X (Otwiera się w nowej karcie)i ogromne 70 GBP SteelSeries Arctis 7P+ (Otwiera się w nowej karcie).

Chociaż spodziewam się, że niektóre z tych zestawów słuchawkowych spadną w piątek, jeśli chcesz uzyskać zniżkę na świetny zestaw słuchawkowy PS5, nie możesz się pomylić z tymi ofertami.

my

Zjednoczone Królestwo